[ wingchun1 @ 31.12.2008. 07:45 ] @
Postovanje gospodo administratori.
Ne znam u cemu je problem, zasto su mi poruke obrisane? U redu je ako se ponavljaju ili su zastareli dogadjaji, to sam shvatio. Nikoga nisam vredjao ili bio nekulturan. Koliko vidim jedino ja i postujem o dogdjajima vezanim za borilacke vestine odrzanim kod nas i nisam kriv sto nam je savez aktivan ili sto drugi ne rade. Mozda treba da otvorim ili otvorite novu temu , wing chun i tamo prebacite postove. Ako je to problem, trebali ste mi to reci pre preduzimanja kaznenih mera. Ako ste primetili jedino su moje poruke vezane za neke dogadjaje i imaju neki sadrzaj i potvrdu nekih aktivnosti i rada. Ne znam zasto su vrednije poruke tipa: da li neko ima film ili gledao sam seriju, ili prica o Cak Norisu, ili kako se tuci na ulici i sl. Jedna (najduza) poruka je u stvari plan rada za narednu godinu i sluzi kao obavestenje svim ljubiteljima RAZLICITIH borilackih vestina kako bi mogli da isplaniraju svoje obaveze i usklade raspored kako bi mogli da prisustvuju istim. Ako je to zbranjeno, recite sta sme da se pise. Vi ste jedini (postujem na jos 20 stranih i domacih ) forum koji mi je izbrisao poruke, iako sam i tamo iste postovao. Ostali mi se cak i zahvaljuju na redovnom informisanju i obavestavanju o dogadjajima koji se planiraju ili su odrzani. Samo da znate da ja ovim postovima promovisem i Kinesku kulturu i sport i da predstavnici Kineske ambasade, tacnije atase za kulturu i sport Lju Ljo Hong prati vas forum i bice jako iznenadjeni ovakvim gestom. Tkodje i Drustvo Prijatelja Kine Srbije, na celu sa profesorom – akademikom Nikolom Radosevicem.

Pozdrav i sve najbolje u daljem radu, molim vas ili me pustite da informisem ljude u vasoj sredini ili me definitivno izbrisite sa foruma.

Nisam imao nameru da se zalim javno ili postujem negodovanje na forumu, mislim da nije u redu, ali ne postoji druga mogucnost da se obratim administratoru na pp, jer je uslov da imate 20 poruka. S obzirom da ste mi izbrisali nekoliko, nemam dovoljno da bih vam se obratio, a ne pada mi na pamet da pisem gluposti kako bih po svaku cenu ispunio kvotu. Ne garantujem da necete izazvati salvu nezadovoljstva ljudi koji ovo citaju i kojima je interesantno.

Srecna Vam nova Godina i sve najbolje u daljem radu.

Glavni Instruktor TWC Saveza Srbije Majstor Mikic Dejan, el.ing.
Predsednik WUSHU Saveza SrbijeMajstor Dusan Radojkovic, el.ing

Obrazlozenje koje sam dobio od administratora:
“Poruke se najcesce brisu ukoliko odstupaju od tematike datog foruma
ili same teme na kojoj se poruka nalazi, ako im je sadrzaj u suprotnosti
sa pravilnikom koji mozete videti ispod polja za unos teksta poruke
na forumu, ili su na neki drugi nacin nepodobne, a sve u cilju postizanja
veceg kvaliteta poruka na forumu. Cesto se poruke brisu jednostavno zbog
zastarelosti date teme. Nije nam cilj da ogranicimo slobodu izrazavanja
EliteSecurity zajednice, i zato se unapred izvinjavamo ako je Vasa poruka
greskom obrisana. Ukoliko ipak zelite da Vam se poruka objavi, probajte
da je napisete ponovo (ali u skladu sa pravilnikom) i opet je posaljete.”

Odgovor na obrazlozenje:

Mislim da je wing chun borilacka vestina i samim tim ako ne postoji forum za istu, spada u ovu tematiku iI temu.
Ne vidim nikakvu suprotnost sa pravilnikom koji je gore citiran
Objasnite sta je nepodobno u izbrisanim postovima
Da li je veci kvalitet ako se neko licno prepisuje i proziva ili informisanje javnosti o radu 10 klubova u 10 gradova i izvestaji, najave manifestacije Saveza Srbije o medjunarodnim dogadjajima, organizovanim u nasoj zemlji
Ne moze biti zastarelost ako pisem o buducim planovima i kalendarom dogadjaja za narednu godinu
Sigurno ogranicavate slobodu i demokratsku misao, jer je red i moralni cin da se neko licno, privatno obavesti i opomene, a ne da mu se radikalno izbrisu postovia bez jasnog obavestena zasto. To je nipodastavnje necijeg rada i truda, svih pomenutih klubova i ljudi u Savezu. U krajnjem slucaju to je uvreda za coveka koji se trudio da otkuca toliko tekstova.
Ako su poruke greskom izbrisane (u sta sumnjamo) onda povlacimo sve gore napisano i izvinjavamo se javno.

Zahvaljujemo se i forumasima dusebriznicima koji su Vam skrenuli paznju da nas kaznite, verovatno imaju nesto pametnije da napisu, nadamo se da nije rec samo o pukoj sujeti.

Predsednik TWC Saveza Srbije, g.din Milan Djuricic.
[ bakara @ 31.12.2008. 16:11 ] @
Citat:
wingchun1
Ako su poruke greskom izbrisane (u sta sumnjamo) onda povlacimo sve gore napisano i izvinjavamo se javno.

Nije greska...

Jednostavno je procenjeno da je tema upotrebljena za samopromociju i reklamiranje sto je zabranjeno pravilnikom.

Ja licno nemam nista protiv, cak sta vise godina sam trenirao taekwondo...

Mozda je najbolje da se otvori posebna tema u kojima bi ti postavljao vesti, ili neko slicno resenje, ali o tome neka odluce admini ili mod tog dela foruma.

Pozdrav i sve najbolje u 2009-toj
[ superbaka @ 01.01.2009. 17:16 ] @
jos nam samo to fali, 100.000 tema sa pojedinacnim blogerima...
[ milosmalic @ 17.10.2010. 08:26 ] @
Poštovane kolege informatičaki i forumaši. Ako nekoga zanima bilo šta o Ruskoj Borilačkoj Veštini poznatijoj pod imenom SISTEMA ili po svetu SYSTEMA ja ću se potruditi da odgovorim.

Isto tako stoji poziv svakome ko želi da svrati i da pogleda uživo, a i odvežba po neki trening sa nama, što uvek mnogo bolje od "pumpanja priča" preko tastature.

Sve najbolje

P.S.
Info su u potpisu