[ djyova @ 02.01.2009. 06:28 ] @
Zanima me koji je po vama najbolji program za gledanje internet televizije?

Ja trenutno koristim JLC's Internet TV i nije loš, ali nije ni nešto posebno.

Citat:
Features:
User-maintained online database with thousands of free TV channels
Rating and flagging system
View available updates for any channel
Your own personal favorite list
Search function to easily find any channel
Program-updates are automatically downloaded
Absolutely NO spyware/adware or malware included!


Ima li neki bolji a besplatan program od ovoga?
[ djyova @ 04.01.2009. 21:21 ] @
Probao sam taj program i odmah sam ga izbrisao. Cim sam video da trazi logovanje odmah sam odustao od njega.

Mene konkretno zanima da li postoji neki program koji u sebi ima integrisan plejer? Ajde, moze i da nije besplatan.
[ sefmm @ 31.01.2009. 16:23 ] @
Probajte Readon tv movie radio internet player,trenutna verzija je 4.0.0.0. ja sam vise nego zadovoljan.Naravno besplatan je.
[ barum @ 31.01.2009. 17:24 ] @
Da, Readon TV Movie Radio Player je stvarno dobar:

http://www.readontech.com/aboutinternettv.html


Možda jedina mana mu je što se s vremena na vreme mora čistiti disk pošto kod mene sve što gledam ostaje na disku pa može da se gleda ponovo ili mora ručno da se briše. Ti fajlovi se nalaze u direktorijumu
C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\????????

[ eni5 @ 01.02.2009. 10:50 ] @
Pozdrav svima,imam jedan problem sa Readon player kad ga ukljucim prvo mi se pojavljuje..Latest version of Readon player:4.0.0.0.DAWNLOAD here .CURRENT NUMBER OF USERS 15-25k daily.Zatim kad ukljucim koji tv program koci se slika, e sada pitanje dali sam ga dobro instalirao ili mi je slaba konekcija ,vas odgovor puno bi mi znacio...hvala

[Ovu poruku je menjao eni5 dana 01.02.2009. u 13:15 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao eni5 dana 01.02.2009. u 13:16 GMT+1]
[ barum @ 01.02.2009. 13:47 ] @
Koju konekciju imaš? Ako je "jedan na jedan" ne bi trebalo da bude problema inače (ako je "dvojnik") zavisi od opterećenosti provajdera. Uključi Networking grafik na Windows Task Manager-u (ctrl+alt+del) pa sa najbržim osvežavanjem posmatraj da li ti puštaju brzinu koju plaćaš.
[ djyova @ 02.02.2009. 02:30 ] @
Probao sam i ProgDVB, posto vec imam satelitsku karticu, a moze i on da otvara internet televizije, ali za nekih 60-70% kanala nisu dobri linkovi.

Da li neko ima dobru listu internet kanala za ProgDVB?

Kod ProgDVB-a mi se svidja to sto ima timeshift i mogucnost snimanja, samo kad bi se nasla neka dobra lista.

Inace osim satelitskih i internet kanala, ProgDVB podrzava i IPTV.

Citat:
Support for various types of data sources:
Internet TV and Radio. About 4000 channels in the list.
DVB-S (satellite), DVB-S2, DVB-C (cable), DVB-T, ATSC
IPTV
Analog TV
Playback from a file

Main functions:
High Definition TV support including H.264/AVC
Picture-in-picture support as well as independent simultaneous recording/playback of several channels from one or more devices
Support for the majority of DVB and ATSC devices including DiSEqC and CAM interfaces support
Support for all digital TV audio formats: MPEG, AC3, AAC,...
Time shifting functionality using the RAM or disk buffer of unlimited size
10 Bands equalizer
TV and Radio channels recording
Playback from disk based files
Electronic program guide (EPG) from Digital TV or XmlTV.
Teletext
Subtile(Teletext, image-based and closed captions)
Support for VR, VMR7,VMR9 and EVR renderers including OSD (except VR) independently from channel type or signal presence
Network broadcasting
Skins for OSD and GUI
Both Win32 and full-fledged Win64 versions are available
Interface Language Localizations


http://www.progdvb.com/progdvb.html

Pravo sveobuhvatno resenje za gledanje svih tipova tv i radio kanala.
[ tordajav @ 16.02.2009. 15:55 ] @
Može li mi neko reći koji softver omogućava gledanje pravog MTV-a, Eurosport-a, MTV Adria isličnih KONKRETNIH TV stanica, jer na Readonu npr postoje samo kineski MTV, neki ŠNJ Eurosport itd...
[ ptak 13. @ 19.02.2009. 22:21 ] @
ja koristim JLC's Internet TV ali nije bas preterano dobro....jer nema dobrih kanala, mada Ok, sto je dzba i bogu je drago. nema boljenego kupiti neki paket od ovih satelitskih antena i uzivas....ovo ostalo je NJESRA e da i kablovska je OK, ali za onoga ko je ima :)))
[ Balkan PSpy @ 25.07.2009. 10:23 ] @
Postoji jedan (koliko ja znam jedini domaci RadioTV plejer) koji nije besplatan (kosta 3-4 eura) ali uz njega se dobija disk na kome ima preko 50 najboljih radioTV plejera uz programe koji snimaju live stream i vrse pretragu MP3 fajlova, filmova itd... Zove se OnlineRadioTV pro 2009 (autor nije smislio neko originalnije ime ali je ubacio neke originalne stvari u plejer...)

http://www.univerzalsoft.com/programi/online_radio_pro.zip
http://www.univerzalsoft.com/netfmradio.htm
http://www.univerzalsoft.com/slike_2/netradio.gif

Nudi preko 5000 radio TV kanala i preko 4000 filmova i spotova. Ima u sebi recnik, wallpaper changer, anonimni i lazirani SMS, online igrice, bazu MP3 mizike itd itd...