[ alek987 @ 07.01.2009. 15:38 ] @
Ovako:Imam jedan malo poveci proble i potrebna mi je pomoc ....
Vec godinu dana sam registrovan na jedan sajt (ne smem da napisem koji posto to krsi pravilo) e sad....
Pojavio se jedan korisnik koji je poceo da me uznemirava tipa salje razno razne poruke objavljuje moje licne podatke tipa broj mobilno telefona - fiksnog telefona, adrese itd.ja mogu da ga blokiram od strane samog sebe a moderatori sajta nisu stalno online i treba vise njih da bi ga banovali a tad vec bude kasno,pa cak i ako ga banuju pravi nove naloge itd.
Napravi je 20 naloga za pet minuta sa istim podatcima....
Pa vas ja pitam i trazim pomoc putem sl.pitanja...
Jel postoji neka mogucnost da se sazna IP adresa tog korisnika bilo putem profila bilo putem e-mail adrese?
Potrebno mi je bar mesto - grad odakle je ili bilo koja informacija....
Ima par ljudi na koje sumljam pa bi kasnije uporedio IP Adrese...
Jel postoji mogucnost da se proveri preko e-mail adrese sa koje IP adrese je napravljen e-mail ili slicno...
U napred HVALA!
[ Stefan 93 @ 12.01.2009. 23:35 ] @
Pitaj admina da ti kaže, vidiš da i ovde vide naše IP adrese i sakriju samo deo.
[ jadac @ 08.02.2009. 09:24 ] @
a sto mislis da mozda nisi zasluzio to? ja licno mislim da ko god ima "uznemirivacha" je sam za to kriv...

preispitaj se cime si se nekome zamerio... mozda si bezobrazan?? mozda lazes?? pravis se lud?? sve to moze da izazove bes kod ljudi.
[ aleksv @ 25.04.2009. 18:28 ] @
Sve zavisi od sajta na kome si prijavljen.Prilikom registracije na bilo koji sajt potrebno je da procitas uslove sajta i tu kod vecine slucajeva pise da si sam odgovoran za sve sto ti se tamo moze desiti,ako nisi citao agreement(uslove) kao i mnogi a prihvatio ga, moraces sam da snosis posledice.Ako je suprotno od ovog sto sam ti napisao sajt prijavi nadleznim organima i napisi kako ti je zloupotrebljena privatnost od strane korisnika i da niko nema zelju da ti rijesi problem i oni ce ti rijesiti problem.
Ako imas jos neko pitanje slobodno pitaj odgovoricu ti.
=========================================================

A ti jadac nemas nista pametnije da kazes nekome nego da je bezobrazan.Juce si dosao na forum i svasta sebi dajes za pravo.