[ cuprina @ 08.01.2009. 09:16 ] @
Elem, ne znam da li se nalazim na pravom mestu i da li tema pripada ovde, pa se unapred izvinjavam na grešci ukoliko sam pogrešila. Interesuje me sledeće:

Posedujem nekoliko video-tutorijala koje bih volela da gledam bez prekida. Npr. tutorijali koji su skinuti sa Lynda.com mogu da se gledaju neprekidno (.mov file za .mov fajlom, bez prekida), dok su oni sa VTC-a takvi da moram da odgledam prvo jedan .mov file, pa drugi, pa treći...dakle, svaki posebno. Lynda.com u okviru svojih tutorijala ima i dve aplikacije koje su mi nepoznate, a to su WindowMode (Macromedia Flash Projector Inc.) i FullScreenMode (isto kao prethodno). Kada kliknem taj WindowMode, pojavljuje se pravi video kurs sa navigacijom kroz kompletno predavanje. U VTC-u toga nema. Kada sa PowerIso mount-ujem folder u kome su .mov fajlovi od Lynda.com, dobijam isti taj divni pregled sa navigacijom, ali kada to isto pokušam da dobijem od VTC-ovih .mov fajlova, no chance. Da li ikako to mogu da postignem, i ako mogu, kako mogu?

Unapred hvala svima. Pozz. za Shadowed i srećna Nova!
[ cuprina @ 09.01.2009. 11:39 ] @
Postaviću još jedno pitanje: da li ikako mogu kontinuirano da gledam sve .mov fajlove? Npr. da napravim playlist nekako u QuickTime-u ili negde drugde?
[ Take 5 @ 09.01.2009. 15:45 ] @
Bilo koji media player koji "vrti" mov fajlove ce prema playlisti da ih vrti kontinuelno, uz mogucnost beskonacnog ponavljanja.
Znam da to moze u Media Player Classic , GOM... (QT Player ne koristim, ali bi moralo da moze i u njemu)
[ NICS @ 10.01.2009. 12:34 ] @
VLC Player-u View->Playlist (CTRL+P) tu prevuces sve fajlove i poslazes ih kojim redom hoces. Slicno je i kod ostalih playera
[ Mister_rap @ 24.01.2009. 13:45 ] @
Misljenja sam da je pametnije koristiti neki drugi softver za tu namjenju.
Cak i QuickTime to moze...
[ cuprina @ 13.02.2009. 19:56 ] @
Can U explaine, please?