[ tipizkraja @ 08.01.2009. 12:49 ] @
Da li neko zna neke sajtove za praćenje berzi u regionu?

Jedini za koji ja znam je QuoteStation.com. To je odlican sajt, ima uživo praćenje berzi bivše SFRJ ali problem je što je pretplata prilično skupa..

Postoji i EMPORTAL. To je naravno besplatan sajt, i sasvim je ok zamišljen ali cini mi se da ne radi bas najbolje i da se slabo ažurira.

Postoje li još neki slični sajtovi, i da li neko ima iskustva sa njima?
[ tipizkraja @ 12.01.2009. 13:10 ] @
Pazi ovako, jedini nas sajt za koji sam cuo, a koji prati real-time quotes u regionu je QuoteStation(mislim da je prvi i najbolji za sada) i cisto da znas, da retko koji sajt i firme koje se bave ovim nude besplatno uzivo pracenje kretanja cena na berzama. Te informacije su najdragocenije, po tome mozes da vidis ko kupuje, ko prodaje, kolike su traznje i ponude itd...i prateci ovo mozes otprilike da predvidis buduce kretanje cena itd...
Nedavno je nasa berza zapocela saradnju sa Nemackim TeleTraderom, mislim da ima i za regionalne berze, pa evo linka http://professional.teletrader...90649&L=5&setcode=true
[ Java Beograd @ 13.01.2009. 08:31 ] @
Teletrader je zapravo austrijska firma, a na svom sajtu ima podatke sa zakašnjenjem od oko 15 min. Kašnjenje je namerno izvedeno, za korisnike koji nisu pretplatnici.
[ Amazzon @ 13.01.2009. 11:19 ] @
A free trial mesec dana??