[ W3rToN @ 08.01.2009. 16:31 ] @
zdravo, eh imam problem znaci ja snimam pjesme preko winampa i na cd od 700 mb snimim 20 pjesama e sad mene zanima kako da nastimam u winampu da mogu snimat vise od 20 pjesama, govore svi da snimam preko nero al mene zanima znaci u winampu hvala unaprijed admini izvinite ako sam fulio.....
[ draganmi @ 09.01.2009. 08:42 ] @
Citat:
W3rToN: zdravo, eh imam problem znaci ja snimam pjesme preko winampa i na cd od 700 mb snimim 20 pjesama e sad mene zanima kako da nastimam u winampu da mogu snimat vise od 20 pjesama, govore svi da snimam preko nero al mene zanima znaci u winampu hvala unaprijed admini izvinite ako sam fulio.....

Ne možeš da snimiš više nego što je kapacitet CD-a.
Koliko možeš da snimiš ne zavisi od programa u kojem režeš (Nero ili Winamp, itd.) već od ukupne veličine samih fajlova.
Ako hoćeš više pesama, moraš da uradiš kompresiju, lossless (FLAC, APE) ili lossy (mp4, mp3, wma, ogg).
U tom slučaju ćeš moći da disk preslušavaš uglavnom samo preko računara (preko Winamp-a, foobara, AIMP-a i sličnih plejera) ili preko hardverskih plejera koji pored CDA diskova podržavaju i određeni komprimovani format (mp3, mp4, itd.), ali ne i preko klasičnog CD plejera koji podržava samo CDA diskove.
[ W3rToN @ 10.01.2009. 17:05 ] @
drug ja kad snimim 20 pjesama na cd pokazuje da nije pun cd sto znaci da na cd od 700 mb moze stat vise pjesama zato se i zove mp3 sto je vise pjesama a trazio sam preko neta i pitao raju al nezna niko dok na winamp.-ovoj stranici pise da se moze snimat vise od 20 pjesama :) jer je meni najlakse snimat preko winampa preko nero kad snimam moram trazit pjesme po folderima onako iz winampa kad snimam pjesme ubacam direktno na cd i na kraju samo snimim :):)
[ Shon3i @ 11.01.2009. 13:35 ] @
Koliko je meni poznato Winamp ne moze snimati MP3 komplilacije vec samo kao klasican Audio CD, iz tog razloga ne moze stati vise od 20 pesama.