[ FatalBlaDE @ 12.01.2009. 21:02 ] @
Zdravo,
U planu mi je izrada sajt(CMS),i takodje sam mislio da ubacim muzike za download.E sada,moje pitanje je napr. vidio sam na mnogim sajtovima kad se izabere pjesma za download pise ,,Da bi omogucili Download kliknite na sliku ispod,zatim na dugme Glasaj... itd... I takodje ima informacija tipa: koji je posao korisnik,datum dodavanja,broj.downloada,ocjena i sl... slicno planiram ubaciti i na moj buduci sajt... Iskreno me interesuje o cemu se radi,nadam se da i neko zna...
Ovim putem se izvinjavam moderatorima ukoliko sam promasio mjesto za postovanje teme.
Pozdrav,
Aleksandar
[ FatalBlaDE @ 26.05.2009. 19:46 ] @
Ej ljudi valjda zna neko :(
[ misk0 @ 27.05.2009. 21:55 ] @
jbte pa od januara si mogao to vec nauciti programirati i to napraviti. Treba ti malo javascript koda koji ce korisniku postaviti par uslova i kad ih ovaj sve ispuni onda ce mu dati link za download. Ako pitas 'gdje ima to gotovo da se skine i da je dzabe?' .. ne znam.
[ Tudfa @ 27.05.2009. 22:13 ] @
Ako hoćeš da imaš sve te informacije tipa broj downloada, prosečna ocena, broj glasova,datum dodavanja, dodao korisnik i slično,
onda bi već trebao da imaš bazu podataka u kome će sve biti čuvano, i posle toga manipulišeš bazom nekim od server side jezika. Moj lični izbor bi bio PHP/MySQL.
A ako si mislio na gotovo, ne znam, pogledaj ovde za početak.