[ spanky @ 16.01.2009. 14:32 ] @
Unaprijed se izvinjavam ako je ova tema vec bila na forumu, ali ja je nisam pronasao.

Prilikom prebacivanja sa kasetice na HD desava mi se, skoro svaki put, da se transfer jednostavno prekine, kao da nepostoji konekcija sa kamerom, te istu moram iskljuciti i ponovo ukljuciti da bi se transfer nastavio.

Inace imam Sony HC-47 kameru.

Listajuci po forumu najslicnije sto sam nasao jeste problem koji je jedan od clanova imao sa prepoznavanjem kamere uopste i rijesio ga je promjenom firewire kartice, da li mislite da bi i kod mene mogao biti isti problem ili je nesto drugo u pitanju.

Hvala!
[ crnibombarder @ 16.01.2009. 14:36 ] @
Vrlo lako moze da se desi da je problem do komunikacije izmedju kamere i racunara, pa predlazem za pocetak reinstaliranje drajvera ili cak reinstalaciju WIN ako nije u pitanju neki hardverski problem na kameri, a predpostavljam da nije. Nego se jednostavno posle nekog vremena i racunara pretrpanog raznoraznim aplikacijama sve "istripuje".
[ spanky @ 16.01.2009. 14:48 ] @
Racunar mi jeste u prilicnom haosu, vec dugo je spreman za detaljano ciscenje i reinstalaciju. Pokusacu sa ovim tvojim savjetom. Hvala na brzom odgovoru, nadama se da ce mi pomoci.