[ stonex @ 18.01.2009. 18:33 ] @
Instalirao sam skoro na Nokia N78 novi SW 20.149 i sada ne mogu da instaliram nista od .sys fajlova . Sta moze biti problem ?

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 18.01.2009. 20:08 ] @
Jesi greškom napisao SYS? Mislio si možda na SIS?
[ Pici man @ 18.01.2009. 20:11 ] @
Verovatno je lik prethodno imao hakovan telefon i "installserver" mu stvara problem nakon promene firmvera, sigurno.
Pomaže jedino hard reset(stonoga reset) i ništa dalje ...;)
Eh da, ne verujem da će nakon ovog novog firmvera moći ponovo da "hakuje" svoj N78 ... to je jedina "novina" koju je nokia ugradila u novi firmware update, hihi!
[ stonex @ 18.01.2009. 20:39 ] @
Pa otprilike si u pravu . Ali se pitam da li je ipak moguce da se nesto uradi po tom pitanju ?

Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Jesi greškom napisao SYS? Mislio si možda na SIS?

U pravu si ali na brzaka sam ostavio poruku jos na nekim stranim forumima pa sam u brzini gresio .
[ Pici man @ 18.01.2009. 20:45 ] @
Citat:
stonex: Pa otprilike si u pravu . Ali se pitam da li je ipak moguce da se nesto uradi po tom pitanju ?

Ne znam ... nisi ni imao potrebe da menjaš firmver.
Sada jedino uz pomoć nekog servisera da lepo vratiš na stariju verziju firmvera ako je kojim slučajem poseduje ... inače verujem ništa od "hack-a".
[ bakara @ 18.01.2009. 20:49 ] @
Citat:
Pici man
Eh da, ne verujem da će nakon ovog novog firmvera moći ponovo da "hakuje" svoj N78 ... to je jedina "novina" koju je nokia ugradila u novi firmware update, hihi!

Daj malo vise detalja, nisam nista cuo o ovome?
[ stonex @ 18.01.2009. 21:04 ] @
Citat:
bakara: Daj malo vise detalja, nisam nista cuo o ovome?


O cemu ? Novom SW 20.149 ?
Pa reci cu ti ja .Nemoj da instaliras !
Skoro da i nema neke razlike osim sto "nekima" nece da instalira apps.