[ mt2807 @ 23.01.2009. 15:58 ] @
Pozdrav interesuje me dali moram da ubacim ako ocu naprimer 1.8 verziju scg route da li moram i prethodne verzije da ubacujem ili je dovoljno samo ta verzija hvala unapred na pomoci
[ mmmilan @ 23.01.2009. 17:12 ] @
dovoljna je samo ta verzija
[ mt2807 @ 23.01.2009. 19:52 ] @
E hvala na odgovoru al samo jos jedno pitanje ja imam 1.8 update jel to puna verzija mislim jel to samo neki update ili je to full verzija
[ Predrag Supurovic @ 23.01.2009. 22:09 ] @
A sto lepo ne pitas Garmin? To je njihov proizvod, a koliko znam daju prilicno korektnu tehnicku podrsku.

Uostlaom ne vidim sta komoplikujes, imas verziju koju si dobilo kada si kupio mapu i samo uradi update na nju.

[ mmmilan @ 23.01.2009. 22:24 ] @
1.9 je zadnja verzija mape.
Mrzi coveka da se zeza s podrskom.
Chill
[ mt2807 @ 23.01.2009. 22:40 ] @
E kad bi ti znao na kakve sam naletao na tehnickoj podrsci ni ti ih ne bi zvao mmmilan hvala
[ kmecalo @ 24.01.2009. 10:43 ] @
Poslednje mape su 1.9, ja ih koristim i sasvim sam zadovoljan!
[ Predrag Supurovic @ 24.01.2009. 23:22 ] @
Citat:
mt2807: E kad bi ti znao na kakve sam naletao na tehnickoj podrsci ni ti ih ne bi zvao mmmilan hvala


U tehnickoj podrsci za Garmin mpau Srbije i Crne Gore ne mozes da naidjes na nekog ko ne poznaje stvari.
Bice da je ipak neki drugi razlog zasto pitas ovde, jer da imas originalnu mapu, ne bi nista pitao :)
[ mt2807 @ 25.01.2009. 11:33 ] @
E posto se pravis pametan bas da ti kazem razlog al bas da ne bi raspravljao ovde o svemu i svacemu i znajuci da u srbiji ima dosta ljudi kao ti i nisam odma reko telefon sam kupio sa vec instaliranim svakakvim programima kad sam ga uzimao decko mi je rekao da trebam da odem do njega da uzmem jos nekakve papire i neke diskove za pojedine softvere u njemu ja tad nisam otisao posto me to nije interesovalo e sad sam cuo da mi i to treba posto sad ocu da ubacim vecu karticu a kad je izvadim navigacija nece da radi i kolko se razumem u njemu je neka stara verzija tako da me i ne iteresuje dal je original ili nije verujem da jeste posto taj drugar u zivotu nije kupio patike izpod 10000 dinara i mrzi fake stvari al sad nije tu pa od pitanja njega nemam nista. Sada mi radi kakav god da je samo me je interesovalo ono sto sam pitao. Nadam se da si zadvoljan odgovorom.
[ Predrag Supurovic @ 25.01.2009. 23:04 ] @
Sad nemoj da te mrzi da uzmes od njega dokumentaciju i softver za mapu jer da je imas, vec davno bi napravio upgrade i ne bi nista pitao, posto je procedura prosta kao pasulj.
[ mt2807 @ 26.01.2009. 13:51 ] @
Ma razumem ja tebe al ti mene ne razumes drugar mi nije tu a ja to hocu sad pa da ne bih prckao ako vec imam original pito sam za jednostavnu informaciju nadajuci se da necu imati upadice poput " pa ti koristis fake softver " i veruj mi mnogo je prostije istalirati fake garmin sve se nadje na torrentu ili rapidu. Nadam se da sad kapiras poentu moje price.
[ Predrag Supurovic @ 26.01.2009. 18:18 ] @
Update sadrzi samo novu verziju mape i on se instalira na vec instaliran MapSource. Kada mapu instaliras u MapSource onda je lako prebacis na XT, ali da bi to radilo mapa u MapSource-u mora da bude otkljucana. Da bi to uradio moras imati registrovan MapSource i kljuc za mapu, a to je sve trebalo da ti da taj drugar zajedno sa mapom.
[ mt2807 @ 27.01.2009. 14:01 ] @
E to me interesovalo hvala na odgovoru znaci moram da cekam drugara da se vrati.
[ mmmilan @ 27.01.2009. 14:04 ] @
Cemu ovoliki flame.
Covek je pitao koja je aktuelna verzija mape.
Odgovoreno mu je i to je to.
Ovo treba pod lock.

Pozdrav