[ koji_nick @ 26.01.2009. 13:14 ] @
Recimo, imamo slab saobracaj u periodu 15 do 17h i duplo je jeftiniji.

Zanima me sta ako razgovor tece, npr. od 16h do 17.10h. Da li ce ceo razgovor biti naplacen kao da je pricano u jakom saobracaju (posto sam cuo da se tako obracunava, pa mi treba potvrda)? Iz Telekoma mi nisi odgovorili na mail pa moram onda ovde da pitam, posto se nadam da ima nekoga ko zna?

Ili ce deo razgovora (u ovom slucaju od 16 do 17h) biti naplacen po tarifi slabog saobracaja, a ostalih 10 min. po ceni jakog saobracaje?
[ calexx @ 26.01.2009. 13:26 ] @
Ovo poslednje. Inače bi svi počinjali razgovore u podne i završavali ih u 15:05. ;) Sve ostalo mi je nelogično ... mada je ipak u pitanju Telekom.
[ koji_nick @ 26.01.2009. 13:29 ] @
Hvala!
Ja sam cuo da je dovoljan i jedan sekund u skupljoj tarifi, pa ce ceo razgovor da naplate tako. Drago mi je sto nije tako.
[ trfgyuiktgufvh @ 01.02.2009. 00:35 ] @
Citat:
koji_nick: Recimo, imamo slab saobracaj u periodu 15 do 17h i duplo je jeftiniji.

Zanima me sta ako razgovor tece, npr. od 16h do 17.10h. Da li ce ceo razgovor biti naplacen kao da je pricano u jakom saobracaju (posto sam cuo da se tako obracunava, pa mi treba potvrda)? Iz Telekoma mi nisi odgovorili na mail pa moram onda ovde da pitam, posto se nadam da ima nekoga ko zna?

Ili ce deo razgovora (u ovom slucaju od 16 do 17h) biti naplacen po tarifi slabog saobracaja, a ostalih 10 min. po ceni jakog saobracaje?


znam puno ljudi koji su postovali to vreme (i od 21.00 do 07.00) kad su isli na internet preko dial up-a jer je dosta jeftinije od perioda jakog saobracaja. Tacnije relativno postovali jer nam se svima desavalo da po nekoliko minuta prekoracimo jeftino vreme. Tako da, provereno, ovo drugo je tacno:)