[ Adi_Has @ 27.01.2009. 11:24 ] @
Pitao sam za formatiranje nokie n95 8 gb dali su mi kod 7370 ukucao sam medjutim to je samo vracanje postavki opet su mi ostale teme koje nemogu izbrisati dosle su kad sam kupio tel posto je polovan..Nije ovo sto sam trazio treba mi kod ili program sa kojim cu sve pobrisati tako da tel bude cist sa orginalnim temama i onda da ja ubacujem u njega sta hocu!! Nadam se da je razumljivo ovo sto trazim unaprijed hvala!! Ustvari trbam formatirati mem karticu!!!

[Ovu poruku je menjao Adi_Has dana 27.01.2009. u 12:36 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.01.2009. 12:13 ] @
Potraži po forumu "stonoga" format :)
[ Pici man @ 27.01.2009. 15:04 ] @
Citat:
Adi_Has: Pitao sam za formatiranje nokie n95 8 gb dali su mi kod 7370 ukucao sam medjutim to je samo vracanje postavki opet su mi ostale teme koje nemogu izbrisati dosle su kad sam kupio tel posto je polovan..Nije ovo sto sam trazio treba mi kod ili program sa kojim cu sve pobrisati tako da tel bude cist sa orginalnim temama i onda da ja ubacujem u njega sta hocu!! Nadam se da je razumljivo ovo sto trazim unaprijed hvala!! Ustvari trbam formatirati mem karticu!!!

[Ovu poruku je menjao Adi_Has dana 27.01.2009. u 12:36 GMT+1]

Aleluja, .... tip ukapirao da su mu teme bile instalirane na memorijskoj kartici i zato ne pomaže formatiranje samo memorije telefona.

Zašto onda i pokrećete temu kada niste kompletno formatirali telefon pod čime se podrazumeva i formatiranje memorijske kartice???
Naravno da kod *#7370# radi sasvim lepo i nemojte pisati neistine, ali mora se za kompletan reset formatirati i memorijska kartica u nekom čitaču na PC-u pa tek onda ubaciti u telefon kako bi najzad sve bilo "čisto".
[ Adi_Has @ 27.01.2009. 15:42 ] @
Rjec je o modelu n95 8gb u kojeg se ne moze izvaditi kartica imam citac karica da se mogla izvaditi sredio bi je!! Ali i ovako sam sa ovim kodom su se resetovale postavke telefona ali ne i mem kartice...Rjesio sam je tako sto sam pristupio preko kompda i sve delete na njoj sad je ok..Sad imam problem video mp4 sam prebacio u kompijuter i sad ga vratio u tel na karticu od gomile videa pusta 2 samo a za ostale kaze da su nepodrzani!!
[ Pici man @ 27.01.2009. 16:03 ] @
Citat:
Adi_Has: Rjec je o modelu n95 8gb u kojeg se ne moze izvaditi kartica imam citac karica da se mogla izvaditi sredio bi je!! Ali i ovako sam sa ovim kodom su se resetovale postavke telefona ali ne i mem kartice...Rjesio sam je tako sto sam pristupio preko kompda i sve delete na njoj sad je ok..Sad imam problem video mp4 sam prebacio u kompijuter i sad ga vratio u tel na karticu od gomile videa pusta 2 samo a za ostale kaze da su nepodrzani!!

U pravu si, ne čitam lepo ... moje izvinjenje.
Naravno da se onda prilazi preko kompa u "Data Transfer" modu i formatira taj drajv od 8GB ... ;)

Verovatno si imao instaliran neki dodatni program za reprodukciju video materijala tipa SmartMovie, PvPlayer ili CorePlayer jer nemoguće da je ranije RealPlayer(ako misliš na generički plejer tj., reprodukciju iz galerije ...) reprodukovao video a sada neće. Sigurno je do kodeka ... Ranije tvrdiš da su ti klipovi bili reprodukovani ali ne reče preko kog plejera?
[ hala @ 27.01.2009. 19:28 ] @
ako hoces samo teme da izbrises odes na opciju upravljanje programima i izbrises ih rucno.