[ Nenad 26 @ 30.01.2009. 11:46 ] @
Postoji li mogucnos da se na Windos Live Messinger otkrije onaj kontakt koji je u sakrivenom status, tj tu je ali je sakriven sad mogu li da ja vidim da je tu iako je taj kontakt u Appear offline. Takodje pored ovoga voleo bi da znam dali mogu da utvrdim od koji sam kontakata na msn blokiran.
Unapred zahvalan Nenad 26 pliiiizzzzzzz pomagajte,,,,,,,:)
[ bachi @ 30.01.2009. 12:04 ] @
Blokiran si kod onih sa kojima duže vreme nisi pričao preko MSNa, nikakav program ti ne treba da shvatiš to. :)
[ Nenad 26 @ 30.01.2009. 13:21 ] @
pusti ti to majstore kakvo je moje shvatanje,,, za one sa kojima se nisam cuo duze vreme zabole me da se neodrazim sad,,,sam ih liferujem sa moga msn,,,nego ovde je rec o sasvim drugim stvarim pa mi je zato potrebno tako nesto,,, znaci ko se krje na msn da ga otkrijem i od koga sam blokiran na msn,,,:)
[ djmisha @ 03.02.2009. 01:49 ] @
Citat:
Nenad 26: Postoji li mogucnos da se na Windos Live Messinger otkrije onaj kontakt koji je u sakrivenom status, tj tu je ali je sakriven sad mogu li da ja vidim da je tu iako je taj kontakt u Appear offline. Takodje pored ovoga voleo bi da znam dali mogu da utvrdim od koji sam kontakata na msn blokiran.
Unapred zahvalan Nenad 26 pliiiizzzzzzz pomagajte,,,,,,,


Imash ovde zanimljive stvari vezano za MSN ali nisu naravno trajne verzije zato morash da se pomucish malo
http://www.brothersoft.com/downloads/msn-spy.html
POZzzz