[ emirsal @ 31.01.2009. 16:34 ] @
Evo ovo je moj prvi ozbiljniji web site...Recite mi vash komentar sta mislite kakav je site? Imate li ikakav prijedlog sta jos da dodam na njega i nesh slicno???
adresa:
www.jablanica.biz
[ snake_master @ 31.01.2009. 16:55 ] @

Da li ti je ovo free template ili si sam radio dizajn i implementirao u Joomla okruženje?

Ako si sve sam uradio onda svaka čast, jedino što nedostaje je grafički header samog sajta, jer nekako deluje kao da ima rupu na vrhu... mogao bi da popuniš sa nekim logom ili naslovom, a ako nisi sam radio... onda nema šta da se komentariše... :)
[ websurfer @ 01.02.2009. 09:40 ] @
Nije mi jasno koja je funkcija one ogromne americke zastave koja dominira vrhom stranice? Ja bih ti predlozio da pre svega to promenis (ako je uopste to tvoja ideja a sve mi lici na neko gotovo resenje koje je odradio neki americki patriota). Dalje, par slicica ti na pocetnoj stranici nedostaje (nisu se ucitale ni posle vise pokusaja refresh/reload stranice). Zatim, brojac poseta ti je nesto cudan, cini mi se da ga podesavas kako ti odgovara jer za jedan nedovrsen sajt koji je ocigledno tak u fazi izrade prikazuje veliki broj poseta. Mozda gresim ali moj utisak je sledeci: upotrebljen gotov, besplatan, tudj i neadekvatan template (u tom slucaju bilo bi pozeljno da pronadjes neki bolji template i bilo bi posteno da stavis link ka sajtu odakle si template preuzeo), zatim - laziranje broja poseta (prave posetioce neces ubediti u uspesnost sajta tako sto ces napisati da nerealno veliki broj ljudi posecuje tvoj sajt, ne budi nestrpljiv, za neko dogledno vreme uz poboljsanje dizajna i sadrzaja sajta mozes dostici taj zeljeni broj poseta).
[ pancevac2006 @ 01.02.2009. 09:56 ] @
Ja bih da se nadovezem....

Ako zelis neku korist od Adsense-a preporucujem da malo bolje prilagodis prikazivanje tih reklama.
Iz licnog iskustva, najbolje je da pozadinu reklame utopis sa pozadinom stranice.
[ emirsal @ 01.02.2009. 12:15 ] @
Hvala Vam na savjetima....brojač posjeta radi kako treba- a ja na njega ne mogu uticati niti uticem....samo imam dobru reklamu i nish vise...24h sam ga reklamirao do neki dan....trenutno je drugov template na njemu jer ja nisam imao vremena da radim svoj zbog drugih obaveza...a uskoro cu i svoj da napravim pa cu njega da postavim....a to za adsense hvala na pomoci za savjete...nadam se da cu ga kroz mjesec dana napraviti...jer samo vikendom mogu da radim ostalo sam u skoli....
[ m.stojanov @ 01.02.2009. 21:24 ] @
Iskreno...Veoma lose....
[ Radovan__III @ 01.02.2009. 22:34 ] @
Iskreno...Joomla....Template....Ocerupan template
[ BILjana Cepic @ 04.04.2009. 22:19 ] @
E cao, super ti je ovaj site!

Ali ima nesto jako smesno.
i mislim da si napravio jednu veliku gresku.
Prvo ova slika iza ti je kao da si na neki site dodao nesto svoje.
Drugo ovo sa izborom jezika : dali si mislio da ce neko probati da to prevede na svoj jezik. Ja sam probala na srpski. Pa mislim da to nisi trebao da dodajes, nije bas dobar prevod. Vidi sam. Pomislila sam vau , ovaj sa bas potrudio, svi ti jezici, dani i dani rada i tipkanja kad ono.
Mislim da ako nisi sam napisao site na tim jezicima vec koristis neki prevodilac onda ne zna sna sta ce ispasti.
Ovo sa slikama je to zato sto ih nisi postavio u foldere gde su ti stranice ili si ih skinuo to ok.
Pozdrav!
[ eM3 @ 05.04.2009. 16:30 ] @
ovo nazivas ozbiljnim???