[ AnaIvanovicFan @ 31.01.2009. 21:56 ] @
Svaka dopuna dobija

U Vipu smo svi navikli da pričamo koliko hoćemo!


Priključi se i ti jer uz svaku Vip dopunu od najmanje 100 dinara dobijaš
bonus od 1000 dinara kredita i 1000 SMS poruka u Vip mreži besplatno!

» Bonus kredit i SMS poruke važe 7 dana od dana dopune i ne sabiraju se sa bonus kreditom i SMS porukama iz naredne dopune. Promocija traje do 31.03.09.
» Promocija važi u okviru Vip mreže i ne uključuje roming i usluge sa dodatom vrednošću.
(vipmobile.rs)

Ujedno, poskupljuju SMS i minut razgovora...
Pozivi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji: 5,9
SMS: 2,2

Tarifiranje 60+30 i uspostava 2,8 dinara.
[ zzviktor @ 31.01.2009. 22:14 ] @
Bleda kopija telenora, cekamo blede kopije bledih kopija!!!
[ Laki024 @ 01.02.2009. 02:01 ] @
Po meni dobra promocija logicki nastavak prethodne.

Izbacili su 1000mms , koje verovatno niko nije ni kosristio.

Prednost mi je u tome, da sam kod stare samo jednom mogao da obnovim promociju, odnosno 2 puta, dok kod ove mogu bezbroj puta.,...

Poruke manje vise, ali dosta sam pricao na tel, pa sam morao da kupim i 2 noive kartice, i da imam jos 2 kartice viska, posto sam vec 2 puta iskoristio promociju na redovnoj, ovako necui morati da zovem ljude sa levih brojeva i da stalno menjam kartice , nego cu da imam na jednoj kartici promociju, akticviranu kada meni odgovara...
[ avala100 @ 01.02.2009. 08:43 ] @
Odlicna promocija. Vip mora da se bori malo, i neka su nastavili sa pravim promocijama.
[ Slobodan Milivojevic @ 01.02.2009. 08:50 ] @
Vip je uz ovu promociju promenio cene, i time naravno poskupeo svoje usluge. Samo se nadam da ukoliko korisnik ne ucestvuje u ovoj promociji, nije prinudjen na nove cene?

Uspostava veze ostaje 2.8din
Minut ka svim mrezama ide sa 5.40 na 5.90din
SMS poruka je sa 1.90 poskupela na 2.20din
Tarifiranje ostaje 60+30.

Ostale cene su ne promenjene.

Kod Vipa svaka promocija povlaci novo poskupljenje.
[ Laki024 @ 01.02.2009. 09:12 ] @
@ Slobodna Milivojevic.
Ma to je zbog kursa dinara :)
[ zzviktor @ 01.02.2009. 09:58 ] @
Ito sto nemaju dodatne tarife je zbog kursa dinara....
hahahahahahahahahahahahahahahah idioti...
[ AnaIvanovicFan @ 01.02.2009. 10:21 ] @
Ja kada sam potrosio SMS poruke, slao sam samo tekstualni MMS :)))
[ MP3MP3 @ 01.02.2009. 10:35 ] @
Promocija je haos, neka je vipu sa srećom, trebaće im.
Prošlo je vreme promocija, mts i telenor će ignorisati ovo. Nije ništa posebno da bi reagovali...
Bilo je lepo dok trajale lepe promocije
[ Laki024 @ 01.02.2009. 11:29 ] @
Hajdemo da realno sagledamo stvari

(5,9+2,8)*1.18=10.26 priblizno 10din/prvi minut

Znaci 1000din bonusa= realnih 100minuta gratis, za 100din, znaci dolazimo na racunicu da je ovo ustvari 1din/min ali bez zaokruzivanja prvog minuta i slicno , nego u nekoj cistoj racunici, a da poruke koje se posalju...ustvari pustimo poruke.

Mislim da realno ni jedan operater nedalje 100min unutar mreze za 100din, i poruke unutar mreze besplatno 7dana, telenor ponekad ima neku promociju slicnu za 7 dana ali ne za sve korisnike vec samo za odabrane, ali dalje ili poruke ili minute.

Jedino ipak mislim da su poruke mogli da poste za dz ka svim mrezama, ali oni ocigledno racunaju na to da ce sa time dobiti nekoga ili ne znam.

Znaci jasna racunica 100din dobijas 100min unutar mreze vip, i besplatne poruke unutar mreze vip 7 dana, a 100 din kredita ti ostaje, kada se svede racunica. Mislim da su isli sa ovakvom propagandnom ecenicom mnogo bi bolje zvucalo, i da su dali ovakvu promociju , iako je bukvalno i jedno i drugo isto , ali bi bar izgledalo kao razlicto, i bila bi razbiljena monotonija, od predhodne promocije.
[ Slobodan Milivojevic @ 01.02.2009. 11:44 ] @
Uredu je to sto oni daju 100 minuta za 100dinara u mrezi, za 7 dana, ali je problem sto kad prodje tih 7 dana, Vip tarifa postaje prilicno nepovoljna, cak naj skuplja na trzistu.

mt:s ima nesto nize cene sada, mada oni neumorno prate Vip sa povecanjem cena, a Telenor ima povoljniji paket (sto se cena tice) jedino je 60+60 umesto 60+30 (sto u prevodu znaci da ste na gubitku samo ako imate mnogo razgovora izmedju 60 i 90 sekundi, za sve ostale slucajeve je povoljnije), ali je zato svaki treci minut besplatan. Toga kod Vipa nema.

Sad, Vip je jedino ok zato sto korisnike ne primorava na nove uslove ukoliko ne zele da ucestvuju u promocijama.

Kako ce Vip ovako visokim cenama da privuce korisnike, meni nije jasno, jer dzabe promocija od 7 dana kad te posle deru.
[ zzviktor @ 01.02.2009. 11:55 ] @
Slazem se sa slobodanom, mislim da vip nema tarifne profile koji stalni....
[ Laki024 @ 01.02.2009. 13:04 ] @
Neznam

Ja Vip prepaid koristim kao sekundarni broj od samog pocetka vipa na nasem trzistu.

Mislim da Vip prepeid vredi koristiti bez ovbzira na cene, cene su manje vise slicne kod sva tri operatera, ali Vip konstantno ima neku promociju ili slicno, tako da Vip koristim kao sekundarni broj, kao primarni nevredi koristiti po meni nijedan prepaid, ali kao sekundarni, zbog stalnih raznoraznih promocija mislim da se ipak Vip pepepaid najvise isplatni.

Malo off-a

Kao primarni broj Vippo meni se nikako neisplatai, joce sam bio uvece u Kanjizi ( inace nasa poznata banja na tisi na severu Vojvodine ) i od signala nista, bio sam nedostupan celo vreme dok se nisam vratio blizu Subotice.
[ zzviktor @ 01.02.2009. 13:53 ] @
Apo cemu se laki 024 vip pre paid isplati, i kao sekundarni i kao primarni
broj je jako skupo koristiti ga!!!

cene vipa i slicnih tarifa kod mts/ telenor su veoma u korist druga dva!!!
Sms od 2.60 je skup! razgovor od oko 11.00 din je skup!!! Da li je vip
isplativ sa ovakvim cenama???...

off topic

Pokrivenost je posebna prica, ali zanemarimo to sto je losa, da su cene
nize korisnika bi bilo vise!!!

Laki024: Sto nisi presao na mts?!!!
[ Laki024 @ 01.02.2009. 14:15 ] @
@ zzviktor

Ja sam vec na mt:s postpeidu 5. godina, a Vip kao sto sam naveo koristim samo kao sekundarni broj.

I kao sto sam rekao ova promocija je po meni ok, a zato koriostim Vip prepaid kao sekundarni broj , zbog stalnih promovija na Vip prepaidu, cime se nemogu pohvaliti preostala 2 operatera da stalno imaju neku dobru promociju.

Naravno ukoliko mt:s ili telenor da neku dobru promociju tada pored mt:s postpeida, i Vip prepaida , koristim kao tercijalni broj i telenor ili mt:s prepeid.

Na leto sam kao tercijalni broj koristio mt:S prepaid, kada je bila jako dobra promocija , da se moglo unutar mreze pricati za dz posle 8h, a pre koji mesec sam koristio kao tercijalni telenor prepaid, kada je bila promocija 333 i besplatni minuti u mrezi. Naravno tercijalni telefon koristim samo za ovakve specijalne prilike.
[ dusan2309 @ 01.02.2009. 14:34 ] @
Da li zna neko da li treba da se posalje neka poruka i na koji broj da bi se "aktivirala" ova nova vip-ova promocija?
[ bmarke @ 01.02.2009. 15:50 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic: Uredu je to sto oni daju 100 minuta za 100dinara u mrezi, za 7 dana, ali je problem sto kad prodje tih 7 dana, Vip tarifa postaje prilicno nepovoljna, cak naj skuplja na trzistu.

Sad, Vip je jedino ok zato sto korisnike ne primorava na nove uslove ukoliko ne zele da ucestvuju u promocijama.

Kako ce Vip ovako visokim cenama da privuce korisnike, meni nije jasno, jer dzabe promocija od 7 dana kad te posle deru.


Stani malo da razjasnimo...

Za one koji prihvate promociju:

- 7 dana je važnost 1000 dinara bonus kredita i 1000 SMS-ova.
- Svakom dopunom od 100 ili više dinara, dobijaš novu količinu bonus sadržaja.
- cela priča traje 2 meseca
- nešto viša tarifa


Znači nije "smak sveta" posle 7 dana. :)






[ AnaIvanovicFan @ 01.02.2009. 18:43 ] @
@dusane,
ako si ucestvovao u promociji Dopuni praznike, ne treba nikakvu poruku da saljes.
[ dusan2309 @ 01.02.2009. 20:17 ] @
>
@AnaIvanovicFan OK, hvala na informaciji.
[ AnaIvanovicFan @ 01.02.2009. 20:24 ] @
Nema na cemu.

Ako ti eventualno ne bude bila aktivirana promocija nakon dopune od najmanje 100 dinara, nazovi korisnicki servis da ti oni aktiviraju.
[ m257 @ 02.02.2009. 13:16 ] @
Zanimljivo je da je Vip posle ovog povećanja cena postao skuplji od Telenora, tj. njegove ekvivalentne tarife Tako lako, mislim na cenu minuta razgovora, dok je cena SMSa ista. :) Jedina prednost na strani Vip-a je tarifiranje 60+30 dok je kod Telenora na minut.
[ MP3MP3 @ 02.02.2009. 13:17 ] @
Ko ima više osoba na vipu baš će da uživa.
Moja poznanica ima celu porodicu na vipu i par prijatelja i svaki dan pričaju za malo novca, rešili ljudi da se ispričaju ...
[ BioSQUAD @ 02.02.2009. 20:24 ] @
Zaboravim da koristim u poslednje vreme drugi broj, kad je pitanje pisanje sms poruka, osim VIP-a.
Pa super je ova fora.
Za 100 dinara pricaj i pisi koliko hoces za 7 dana.
[ Krayzie @ 03.02.2009. 08:24 ] @
Nije mi jasno sledece.
Imam stari VIP prepaid broj i pre 10 minuta sam uplatio 100 din i nisam dobio gratis 1000,
a moja devojka je dobila na njen VIP broj (kupljen u decembru).
Da li ova ponuda vazi samo za novije kartice ili u cemu je fora?
[ AnaIvanovicFan @ 03.02.2009. 09:57 ] @
^Tvoja devojka je ucestvovala u promociji Dopuni praznike i automatski dobija novu promociju. Sve sto treba da uradis je da pozoves operatera 1234 i da zatrazis aktivaciju promocije Svaka dopuna dobija.
[ dusan2309 @ 20.02.2009. 10:48 ] @
Od juce je ukinuta mogucnost da se bonus kredit koristi za GPRS.
Vise informacija pogledajte u novoj temi
http://www.elitesecurity.org/t355523-Bonus-kredit-GPRS

[Ovu poruku je menjao dusan2309 dana 21.02.2009. u 00:02 GMT+1]
[ AnaIvanovicFan @ 21.02.2009. 19:51 ] @
Da li korisnici koji nisu ucestvovali u promociji Dopuni praznike takodje dobijaju promociju ili treba da pozovu korisnicki servis radi aktivacije?
[ MP3MP3 @ 22.02.2009. 09:27 ] @
Dovoljno je da pošalješ sms na neki broj koji ne znam. I uplatiš računa sa ...
Zato bolje zovi call centar.

ILI

Ako si dobio sms obaveštenje o promociji u kojoj piše ako želite da učestvujete odgovorite sa DA, onda samo replay Da i aktivirano. Nemam taj sms sačuvan da bih ti javio taj broj.
[ AnaIvanovicFan @ 21.03.2009. 14:47 ] @
Proverena informacija:
1000 dinara bonus kredita vazi i za MMS poruke prema 060/061 brojevima!