[ peca26000 @ 03.02.2009. 00:02 ] @
Retko pisem u naslovu POMOC ! ali ovog puta je zaista potrebno da se obrazlozi sta nije jasno .

Evo desio se problem u jedno od tema koju sam ja zapoceo i nastao je jedan veliki problem !

Pogledajte temu na forumu ''Auto :: Dijagnostika'' i sve ce vam biti jasno zasto je takva reakcija u zadnjem postu u temi http://www.elitesecurity.org/t352930-Povampirio-se-opel-astra-tdi
Zelim ovom prilikom da testiram generalno forum koji tera na neku nedefinisanu ili meni nepoznatu nameru.
Hvala
[ markom @ 03.02.2009. 01:59 ] @
Nisam siguran na šta se tačno žališ?
[ peca26000 @ 03.02.2009. 20:58 ] @
Necu vise da pisem ,jer ono sto me zanima nema ili ne postoji i zato vise neverujem u ES ,jer vidim na stranim forumima da ljudi pisu uveliko .Dzaba i auto i ovaj forum kad nema pomoci ni novca da se ne nerviram al propala stvar .Sad je ostalo samo da smaram ali to mi vise nije bitno ....

NE CITANJE JE NAJVECI NEPRIJATELJ ES FORUMA !
Dzaba meni sto pokusavam da nesto shvatim kad to nepostoji .
Od sad pa u buducnosti ,necu davati savete pogotovo one od koristi sto moze nekome da pomogne ,odlucio sam da budem bezobrazan jer nisam ubedjen da je suprotno !
Ima nas razno raznih .
[ markom @ 04.02.2009. 10:29 ] @
Aha, znači žalš se na to što niko nije uspeo da odgovori na tvoje pitanje tačno, a ne na neki prekršaj Pravilnika.

To onda nije za P&P, već za taj konkretan forum.