[ qazqaz @ 03.02.2009. 09:05 ] @
Cena MMSa je 2,9 din ali nikako da uspem da podesim parametre. Zvao sam 3 puta, i oni (iz korisnickog servisa) su mi isto toliko puta "slali" konfiguracione poruke. Ni jedna mi nije stigla.
Pokusao sam da manuelno konfigurisem... bez uspeha.
Da li je nekom od vas uspelo da posalje/primi MMS sa 066 mreze, ili mreza ne podrzava MMS?
[ jonathan @ 03.02.2009. 15:51 ] @
Ako ti znači nešto, moguće je poslati MMS 066 broju - to sam radio pre par dana, i regularno je primljen
[ Slobodan Milivojevic @ 03.02.2009. 15:59 ] @
Ja dobijam cudne probleme kad pokusam da posaljem MMS:


[ qazqaz @ 03.02.2009. 18:31 ] @
Citat:
jonathan: Ako ti znači nešto, moguće je poslati MMS 066 broju - to sam radio pre par dana, i regularno je primljen


Naravno da mi znaci, nisam ja Don Kiihot... ali ostalo mi je samo 200/1000 dinara kredita na kartici, tako da - pisi propalo.
Veoma sam nezadovoljan njihovom uslugom. Reklamiraju jedno, imaju (nemaju) drugo, sa hordom debilnih opreratera na ciju se "pomoc" ceka i ceka.
Tuga.

Nemaju cak ni direktan broj za korisnike, vec mora da se zove 789 a zatim ako docekate da vam se javi operater on ustanovi da broj sa koga pozivate je 066 i zatim vas prebacuje na njihov korisnicki servis gde naravno ponovo cekate da se javi neki drugi operater. Mislim, kakva kaubojstina. A ovamo kao SMS=MMS po ceni. Ispada da samo oni ljudi koji znaju da isprojektuju raketutm mogu da uzivaju u carima MMS-a na 066 mrezi... za prosecnog Miletatm... haha da ne pricamo.