[ cela973 @ 03.02.2009. 11:23 ] @
Zanima me dali je neko probao Pro Scores (Videocopilot) i misljenje o ovom dvd-u i dodacima na njemu jesuli za upotrebu teski tj za ucenje ?
[ Mister_rap @ 04.02.2009. 00:56 ] @
Nisam probao...
Ali po onome sto vidim na sajtu proizvodjaca deluje skroz ok, a imas dovoljno resursa za ucenje - mada je i predznanje svakako bitan faktor!
[ popgadza @ 26.02.2009. 08:09 ] @

Odlican materijal kao i sve od Kramera.Stvar je inventivnosti koliko ce biti iskoriscen. Malo truda i nije tesko
[ donaldduckkiller @ 27.02.2009. 22:31 ] @
Kako mislis je li tezak za ucenje???
Pro scores,ako mislimo na isto,je skup zvucnih efekata,ispravite me ako grijesim?
[ savicsrdjan @ 07.06.2009. 22:51 ] @
da ne bi otvarao novu temu
od kako sam skinuo pro scores pre jedno dva meseca svakog dana sve vise primecujem na tv-u zvukove iz ovog paketa....
isto tako sve vise i vise andrew-ovih tutoriala se primenjuje kod nas ( za reklame i ostale gluposti )... cak sam video i designer sound fx intro kompletno prekopiran za jednu reklamu...
jer sam poceo da ludim ili je to stvarno tako ??
[ Mister_rap @ 08.06.2009. 21:13 ] @
Ja ne gledam tv, a i kad ga gledam to uglavnom nisu domace stanice, ali takvo nesto je skroz za ocekivati.
Iako nikada nisam pratio doticnog, njegov rad i tutorijale, redovno mi se desavalo da na warez sajtovima vidim dostupan taj materijal tako da nasi ljudi to sigurno pokupe, i uz malo truda preprave to, naravno nedostatk zanja i/ili inspiracije i slicno utice na to da imamo vise plagijata nego originala pa ma kakvi oni bili...