[ Goticni @ 04.02.2009. 11:53 ] @
Dakle...

narucim ja slusalice Sennheiser, dva primerska razlicita za dve razlicite osobe, negde pocetkom decembra 2008 godine. Jedne su studijske, druge bubice, vrednost oko 70 dolara. Ljudi poslali iste veceri (cak i da nisu, irelevantno je za celu pricu). Naravno sve su to bili pokloni za novu godinu. Mozda ih dobijem do sledece......
Dakle, prodje nova godina, ja u medjuvremenu slao, i pitao i oni uvek kazu da je poslato.Zovem ja carinsku ispostavu onu kod zeleznicke, oni mi traze broj posiljke, nesto kao AC pa osmocifreni broj, pa oznaka drzave na kraju. Zovem postu, oni traze isto to. OK, posaljem ja to radnji (u pitanju su sajtovi lowpricememory.co.uk i u drugom pokusaju datakits.co.uk), medjutim niko se ne odaziva na taj moj zahtev, i ja ostadoh bez broja, a cini mi se da se neciji klinac obradovao slusalicama i ostalim stvarcicama koje mu cale sa carine cudesno donosi. Naime, jave se oni meni, i kazu da se izvinjavaju sto to nije stioglo posle metar dana i vrate mi pare. OK, hvala... Narucim sa drugog sajta (onaj desni u zagradi jelte), i ponovi se ista prica POTPUNO. I dalje meni treba broj posiljke, inace oni nasi maloumnici ne mogu nista da urade, oni drugi verovatno nemaju pojma o cemu govorim jer se to u civilizovanim zemljama radi drugacije, i tako ja zajebao dve osobe za novogodisnji poklon, a u drugom narucivanju i ja ostavio bez sluski i neke sitne memorijske kartice...

Da li iko zna kako resiti agoniju??

Kupovanje ovde ne dolazi u obzir, posto tamo sluske kostaju 20 evra a u mitros music-u kostaju 50... lepo se snasli, nema sta.
[ navigare @ 06.02.2009. 12:50 ] @
mogu da ti pomognem, napisi mi na pp sta ti treba pa cemo resiti