[ aca.maja @ 04.02.2009. 17:03 ] @
da li je izvodljivo da kada postavim flash video za pozadinu na stranicama,da video ne smetano ide(radi),ne zavisno od koriscenja butona. pokusavao sam neke kombinacije u As,ali sam pocetnik i potrebna mi je pomoc.
Aleksandar
[ aca.maja @ 06.02.2009. 12:33 ] @
znaci niko nema ideju kako bi trebao da izgleda kod kojim bih drzao flv u pozadini stranica ,da on radi ne smetano kada se koriste batoni,linkovi...?
[ StarCraft @ 06.02.2009. 15:08 ] @
Pa valjda u library-u napravis novi video objekat, i roknes ga na scenu u naj-donjihem lejeru i attachujesh mu video fajl.

Video bi trebalo da sljaka nesmetano uvek.
[ aca.maja @ 06.02.2009. 23:03 ] @
video se direktno skida u library,nema pretvaranja u objekat. vec sam probao tu shemu(koju si napisao),ali cim pritisnem baton on staje automatski na frejmu gde je zadat neki Mc sa tekstom,slikom(posto mi je sve u Mc). tako da sam probao da sadrzaj bude statican na stranici,ali flash je u toku dok video ide pokazivao sadrzaj redom kako gde stoji i nisam imao uticaj na batone...
nisam bas usavrsio kodiranje u AS-u ,tek sam poceo da ucim. znam da smaram,a pravi flesh-eri kriju znanje ko zmija noge.
[ reject @ 13.02.2009. 23:38 ] @
Evo primera gde imas mc koji se vrti, dugme koje povecava counter i dugme koje pusta drugi clip.
Sta god da se desava, prvi clip se vrti u svom timelineu i nista ga ne sprecava u tome.
Ovo naravno vazi dok se u scenu ne nakrka toliko stvari (pogotovu ako su velike) tako da player
ne moze da stigne sve da iscrta pa se samim tim sve uspori.