[ zemun88 @ 05.02.2009. 10:30 ] @
Danas mi je stigla poruka od Telenora:

Danas Vam je divan dan!
Poklanjamo Vam besplatne pozive i SMS u okviru nase mreze koje mozete iskoristiti do kraja dana.
Srecan rodjendan zeli Vam Telenor!

Odlicna stvar. Bas su me iznenadili
[ Slobodan Milivojevic @ 05.02.2009. 10:47 ] @
Oni odavno za svoje postpaid korisnike imaju poklon SMS i pozive na dan kad je korisniku rodjendan. Da li si mozda registrovani prepaid korisnik? Ovo pitam, iz razloga sto me interesuje da li su prosirili ovo i na registrovane prepaid korisnike...

P.S. Srecan rodjendan!
[ Catch 22 @ 05.02.2009. 10:57 ] @
Dobio sam i ja svojevremeno rodjendanski SMS. Kartica je prepaid, ali sam je registrovao na svoje ime u Telenoru ime cim sam je kupio.
Nazalost poruku sam video tek uvece, posto mi je to sporedna kartica i stoji u telefonu koji ne nosim sa sobom.
Obavio sam 2-3 besplatna poziva i to je bilo sve, posto u adresaru imam veoma mali broj korisnika Telenora.
U svakom slucaju veom lep gest sa njihove strane!
Pre par godina sam u Telekomu sklapao postpaid ugovor bas na svoj rodjendan, ali oni nisu ni trepnuli niti im je ikada palo na pamet da me nesto "caste" :(
[ zemun88 @ 05.02.2009. 11:09 ] @
Meni istice dvogodisnji ugovor sad u februaru, a za prosli rodjendan nisam dobijao ovu poruku, tako da su me iznenadili. Ali bas lepa akcija. Sigurno su to uveli prosle godine. Izgleda da dobijaju i registrovani korisnici. Dobro dodje kad neko organizuje rodjendansku zurku, i da moze da zove ljude i da odgovori na tone poruka i poziva.

Hvala za cestitku
[ BioSQUAD @ 05.02.2009. 16:48 ] @
Ova postoji godinama. Ja sam postpaid godinama, i svaku godinu dobijem tu poruku za rodjendan.
[ EmilijaV @ 05.02.2009. 17:46 ] @
Ta akcija postoji od uvek. Ja sam jos u vreme Mobtela dobijala za rodjendan nesto besplatno, samo se ne secam tacno sta je onda bilo, ali mislim da su i onda bili razgovori u mrezi i SMS. Telenor je to samo zadrzao.
Postpaid je u pitanju.
[ BioSQUAD @ 05.02.2009. 18:28 ] @
Ako se secam dobro, nije bilo uvek besplatno, i price i razgovori. Jedno vreme je bilo samo Cestitamooo. A u poslnje 2-3 godine su sms i pozivi.
[ Brdja @ 21.03.2009. 09:24 ] @
Važi li poklon u romingu?
[ espresso @ 21.03.2009. 09:50 ] @
Samo u nacionalnom saobraćaju.
[ BaHua @ 14.04.2009. 10:37 ] @
Moram priznati da sam i ja dobio za rodjendan na poklon od telenora (besplatne minute i sms-ove, u mrezi) koje sam postenooo iskoristio;-). Za deset godina, koliko sam bio korisnik jedne druge mreze, dobio sam samo brige, muke i povremene svadje.
Ovo je lep gest. Pozdrav.