[ borisazekic @ 07.02.2009. 00:50 ] @
Koristim flash 8 i ovo sam radio sto puta ali sad iz nekog razloga ne fercera problem je sledeci:Napravi sam jedan glavni swf fajl i sad na odredjenom frejmu sam dodo mc i unutar njega ubacio kod this.loadMovie("example.swf"); i kada pokrenem glavni swf fajl na kompu sve radi dobro ovaj example fajl se ucita gdje treba ali problem nastaje kad sve to ubacim na moj sajt, ucita se samo glavni swf fajl a ovaj example nema sanse, medjutim ja na tom hostingu imam dosta swf fajlova od ranije i kada u glavnom swf fajlu umjesto example fajla ubacim da se ucitava neki drugi sa hostinga sve se ucita dobro.Onda sam mislio da je neki problem sa ovim example fajlom pa sam napravio jedan skroz prost samo sa jednom slikom i uploadovao ali nece ni da cuje, dakle nijedan novi fajl koji napravim nece da se ucitavaRadio sam ovo sto puta i uvjek je sve radilo savrseno, provjerio sam sva imena fajlova do toga nije greska ima li neko ideju sta bi moglo bit???
[ borisazekic @ 07.02.2009. 15:49 ] @
ajde ljudi nije valjda da niko nema ideju evovec dva dana razbijam glavu sve sam zivo provjerio itrebalo bi da radi savrseno, stari fajlovi koje sam pravio se odlicno ucitavaju ali sad koji god napravim nece ,poludicu pomagajte
[ borisazekic @ 07.02.2009. 17:49 ] @
rjesio sam problem bilo je do hostinga an flesha