[ Backy @ 09.02.2009. 10:45 ] @
dakle, posle apdejta sa wm2003 na wm6 i instaliranja windows live je počeo da radi tako... piše no service, ali sms i gprs uredno rade samo phone i contacts neće... u device info ne piše ništa pored extrom version, pa mislim da je u tome problem jer kada probam opet da ga flešujem svi podatci na njemu ostaju (uključujući i jedan sms koji ne može da se obriše niti označi kao pročitan iako ga ne broji na today)

pretražio sam ceo xda developers, ali svi linkovi koji vode do fajlova za update extroma su mrtvi... da nema neko slučajno neki u šteku ili neko drugo rešenje za ovo?
[ BioSQUAD @ 11.02.2009. 21:30 ] @
Reinstaliran neki drugi novi ROM koji je u kompletu. Sa Radio i EXT.
[ Backy @ 11.02.2009. 22:03 ] @
radio imam najnoviji, a nisam našao ni jedan komplet koji ima ext u sebi :|
[ Backy @ 23.02.2009. 07:51 ] @
samo da javim da je rešeno, podigao sam bootloader tako što sam resetovao dok sam držao record i camera (levo iznad i ispod slajdera)... onda u bootloaderu uključio clean registry i format... sve je proradilo kako m$ zapoveda posle malo dužeg bootovanja :D

hvala svima koji su se pretrgli oko pomoći, al moram da se pohvalim da je ovo prvi problem koji mi ES nije rešio a ujedno i prvi oko kog sam tražio pomoć :p da sam ovde od juče, pomislio bi da je neki kobajagi it forum ;d