[ paga @ 09.02.2009. 14:48 ] @
Pozdrav drugari ...

hteo bih da vas pitam , jel znate za neki program što zaključava sms poruke ?

ja nađoh neki sms lock , ali kaže certficate error , znači ne mere ...

ako je neko koristio neki program a da radi , makar bio i bolestan pa lek morao da mu dam , neka stavi link

ili na pp , hvala unapred
[ Pici man @ 12.02.2009. 20:39 ] @
Citat:
paga: Pozdrav drugari ...

hteo bih da vas pitam , jel znate za neki program što zaključava sms poruke ?

ja nađoh neki sms lock , ali kaže certficate error , znači ne mere ...

ako je neko koristio neki program a da radi , makar bio i bolestan pa lek morao da mu dam , neka stavi link

ili na pp , hvala unapred

Znači, ti bi da instaliraš pirateriju ali ne bi da 'piratizuješ' sam telefon? Prijatelju, ne mere to tak, ne mere ...
Lepo ti "hakni" telefonče pa tek onda traži savete ,,,
[ paga @ 13.02.2009. 09:48 ] @
znam o čemu pričaš ali ovaj telefon ima poslednji firmware i ne može da se hakuje , tj. još nije provaljen hack ...
[ Pici man @ 13.02.2009. 17:30 ] @
Citat:
paga: znam o čemu pričaš ali ovaj telefon ima poslednji firmware i ne može da se hakuje , tj. još nije provaljen hack ...

Niko vas nije terao da odmah brže bolje pristupite flešovanju tj., izvršite 'update' na najnoviju verziju firmvera(ili eventualno kupite telefon sa zaključanom ver. firmvera) bez ikakve potrebe samo zato što vam je to zanimljivo da radite. Čak nema više ni tkz. "change log-ova" iz Nokia zajedno sa pojavom firmvera što samo govori o "ozbiljnosti" ovih dopuna.
Ja moj telefon Nokia N95 nisam flešovao još od verzije firmvera 20.0.015 i prezadovoljan sam njegovim radom u odnosu na one modele sa najnovijim firmverom. Suzdržite se i vi od bespotrebnog flešovanja.
Ali, "radoznalost je ubila mačku", zar ne?!?

Sada, šta da vam kažem, lepo KUPITE PROGRAM i nećete imati problema oko sertifikata ili sl., gluposti. Preporuka: WebGate Advanced Device Locks Pro v2.01.50 za samo 30.50 USD!
[ paga @ 13.02.2009. 20:16 ] @
Ja ga nisam flešovao niti upgrade-ovao . Sa tim firmware-om je stigao i tako radi . Uzet u Alpha Copy . A ako bude novih verzija firmware-a , moram ga skinuti , jer internet browser ima neki bug kad se prelistava stranica brzo .
[ bugsu @ 14.02.2009. 10:12 ] @
Citat:
paga: Ja ga nisam flešovao niti upgrade-ovao . Sa tim firmware-om je stigao i tako radi . Uzet u Alpha Copy . A ako bude novih verzija firmware-a , moram ga skinuti , jer internet browser ima neki bug kad se prelistava stranica brzo .

pa ti koristi Opera Mini pa neces imati bug...uostalom koji je telefon u pitanju ?