[ stefy @ 06.11.2001. 11:48 ] @
Molim vas da mi preporucite neki program u stilu Dreamweaver-a. Probao sam da trazim na freshmeat-u ali sam nasao uglavnom neke html editore. a meni bi trebalo znaci "what you see, is what you get" program.
[ dr ZiDoo @ 06.11.2001. 15:05 ] @
Nesto poput Dreamweavera ne izlasi svaki dan.. a pogotovo sumnjam pod linuxom, iskreno se nadam da ce doci jedan dan kada ce macromeida svoje proizvode prebaciti na linuxx..........
[ random @ 06.11.2001. 18:54 ] @
WYSIWYG html editora zapravo i nema, barem ne ozbiljnih. Postoji Netscape Composer (kako u verziji 4.x tako i u 6.x) i mislim da StarOffice ima nešto za te namene.

Sa druge strane ima dobrih ne-vizuelnih html editora, kao što su Bluefish i Quanta.
[ Tigerheart @ 06.11.2001. 20:47 ] @
Citat:
stefy je napisao:
Molim vas da mi preporucite neki program u stilu Dreamweaver-a. Probao sam da trazim na freshmeat-u ali sam nasao uglavnom neke html editore. a meni bi trebalo znaci "what you see, is what you get" program.

Dreamweaver mozes da nabudjis da radi pod linuxom pomocu wine emulatora ... www.winehq.com ... znam da mi je uspelo da dreamweaverom 2 ... e sad nisam siguran dal ce raditi i sa 4-tvorkom ....