[ ZZF @ 11.02.2009. 14:15 ] @
Posto sam nov,red je prvo da vas sve pozdravim.Napravio sam jedan word dokument koji izmedju ostalog sadrzi i tabelu.Koristio sam opciju forms da bih mogao da ga zakljucam,a da osencena polja mogu da se menjaju.Medjutim problem je u tabeli kad racunanja,u zadnju celiju tabele postavim text form field,onda kliknem ford field option i tu u padajucem meniju obelezim calculation,sa desne strane ukucam formulu =d2*e2 ,onda tekst zakljucam,i sve super radi osim mnozenja.Jednostavno tu senku ne mogu da obelezim stalno je preskace.Kada otkljucam text,onda radi normalno kliknem na polje ,pritisnem f9 taster i izbaci rezultat,znaci samo kada je zakljucan tekst na to polje ne mogu da kliknem.Hvala unapred na pomoci.
[ ZZF @ 11.02.2009. 19:00 ] @
Resio sam problem,u pitanju je bila nesmotrenost.Naime kolone koje se mnoze ili sabiraju moraju imati istu vrednost kao kolona u koju se ispisuje rezultat.U svakom slucaju hvala.P.S. Izvinjavam se moderatorima sto sam temu postavio na pogresno mesto,tek kada sam je objavio video sam da ima podforum WORD.