[ Blablabla @ 12.02.2009. 01:24 ] @
Ako neko ima Qtek 9000 / HTC Universal / O2 XDA exec (...) voleo bih da mi pokaze koji je kvalitet video snimka snimljenog njime (trazim po net-u vec satima i ne mogu da nadjem...).

Nek me kontaktira na PP, e-mail ili da neki link gde ima...
[ nuno @ 13.02.2009. 08:45 ] @
Built-in_Digital+Camera
Sensor;Type: CMOS sensor
Resolution: 1280 x1024 pixels (1.31MP)
Autofocus:(AF): Not supported
Optical-Zoom: 1 x
Macro-Mode: Not supported
Built-in+Flash: mobile light (LED)
Camcorder: 352x288 pixels , 15frame/sec
Recordable_Image:Formats: JPG, BMP
Recordable:Video:Formats: 3GPP, AVI, MPEG4

ima ovde:
Code:
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=310


mozda na ovom ppc-u moze da radi coolcamera ili tako neki programcic pa da se izvuce mozda veca rezolucija vidim da ima jak procesor, pa to malo google

edit:
evo pogledao sam za cool cameru kazu tamo da podrzava ovaj uredjaj ali nije deklarisana rezolucija, tako da ces morati sam da se poigras
[ BioSQUAD @ 13.02.2009. 22:17 ] @
Radi na njemu. Probao sam odavno. Nema tako dobru kameru on.
[ Blablabla @ 15.02.2009. 00:22 ] @
Mislio sam u smislu: da vidim konkretan snimak napravljen njime.
Trazio sam na Youtube - nisam pronasao.
Trazio sam preko Google-a - nisam nasao.
Mislio sam da mozda neko zna neki link gde ima video napravljen sa Qtek 9000, ili da snimi neki primer - da vidim kvalitet (pre svega da li ima onaj los efekat kada pomeras kameru brzo pa slika bude nekako iskosena, i da vidim koliki je sum...).
[ Blablabla @ 27.02.2009. 21:35 ] @
...Nema, a?
[ penic @ 01.03.2009. 21:17 ] @
hi
imam 9000-ku !
video ništa posebno. 320*240 je max. 10fps, mp4 ili avi(mjpeg codec); zvuk 8khz mono pcm.
valjda sam pomogao. ako ne znaš na sta to liči(a uglavnom
ne liči ni na šta :) ) snimiću ti nesto !
poz.
[ Blablabla @ 02.03.2009. 20:00 ] @
Pa, 'ajde da vidim - napravi neki snimak. Specifikacije kazu: Camcorder: 352x288 pixels , 15frame/sec
Uzgred, isprobaj i ovaj program sto ga pominju:
Coolcamera
http://www.ateksoft.com/features.html
http://www.download.com/CoolCamera/3000-2356_4-10513083.html
[ Pici man @ 04.03.2009. 11:55 ] @
@Blablabla, tražeći multimedijalne mogućnosti od WM uredjaja, naročito od ovoga iz naslova teme a bogme i novijih je isto kao kada bi tražio od slepog čoveka dobar vid, najblaže rečeno!
Mani se, kamere i video su uvek povlačile cenu na mobilnim telefonima ... na žalost to kod WM uredjaja nije pravilo jer tu povlači cenu jedino njegova namena PDA/PPC, OS i veliki ekran osetljiv na dodir(koga je Apple dobro isprašio hvala bogu) ...
Mani se ovog uredjaja, mani se WM-a uopšte, ako ti je do multimedijalnih mogućnosti.
Dodatne aplikacije softverski mogu samo izobličiti još više snimke a ne poboljšati nešto. Slično su nekada Symbian korisnici očekivali recimo od 'ETI Camcorder 2' aplikacije poboljšanje video snimaka ...
Što se tiče dokaza u vidu video snimaka, sačekaj nekog ko ima dobru vezu radi upload-a ili volju da se zaludjuje i tebi dokazuje ono što ne veruješ iz samih komentara ...
[ Blablabla @ 04.03.2009. 18:05 ] @
Svidja mi se forma - otvara se kao knjiga - s jedne strane ekran s druge tastatura. Koristio bih ga dosta za pisanje.
Mislim da nema veceg ekrana sto se tice PPC-ova - 3.6" - ne bi ni valjalo da je vece - ne bi bio 'Pocket'(PC) onda, i rezolucija je super 640x480 - to mi je dobro zato sto bih koristio 'touchscreen' za crtanje.

iPhone 3G jeste bolji u dosta stvari ali je i skuplji.

Ne trazim ja neke narocite mogucnosti od kamere. 1.3 MPix je OK, video sam primere fotografija i moze da prodje; a i kamera je taman koliko treba 352x288@15fps - e sad, samo me interesuje da li ima iskosenje slike, koliki je sum i tako to...

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 04.03.2009. u 19:40 GMT+1]
[ Blablabla @ 24.03.2009. 23:19 ] @
Daj, ne mogu da verujem. Tri minuta posla: snimak od 5 sekundi HTC Universalom dok se krece levo desno i upload na Youtube, ljudi bre...