[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.11.2003. 21:07 ] @
Jel bi neko mogao iskopati uz koju konfiguraciju je dosla ova tastatura, jer se ja ubih od trazenja, ali nista.
Ima dugmice kao lap top.



Title: Logitech Ultraflat OEM keyboard
Model: y-sx49
Cena: oko 30€
[ SoulFly @ 27.11.2003. 00:06 ] @
???
pa kakvo ti je to pitanje bre?
prodavci rachunarske opreme sastavljaju konfiguracije kako znaju i umeju, shto prema svojim nagonima, shto prema svojim mogucnostima...u svakom sluchaju bez pravila...i u takvim uslovima samo mi objasni kako cesh saznati "uz koju konfiguraciju je doshla ta TASTATURA"???... ovo je dosad najjache pitanje koje sam prochitao...elem...a za shta ce ti to uopshte?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.11.2003. 10:01 ] @
Nisi me razumeo :) Ako Logitech kaze da je neki proizvod OEM, onda se tacno zna kuda on ide i uz sta se prodaje. Ti govoris o nasim prodavcima, koji ko zna kojim kanalima dolaze do ovakvih stvari :) Znaci ne pitam odakle Peri Petrovicu ovo, nego uz sta je to Logitech namenio :)
[ SoulFly @ 27.11.2003. 12:16 ] @
ehm...da...ovaj...pa nije da smo se razumeli
...mada i dalje ne kontam shta ce ti to!?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 27.11.2003. 16:21 ] @
Pa kupio sam je pre 2-3 dana, pa reko da vidim sta o njoj kaze Logitech, kad ono tamo ni reci..onda skontam i zasto :) E onda me zaintrigiralo gde su je to ubacili :) I sto je jos bolje..ona gore slika je 1. od 2 koje sam nasao na Google-u..ta druga je duplo manja..i to je sve! :) A svi sajtovi na kojima se spominje su 70% ruski, 20% poljski i 10% nasi :) (tacnije jedan sajt:)

A ne da je dobra tastatura, nego boli glava :) E zato mi nije bilo jasno zasto je nema u regularnoj prodaji :)