[ anonimuss @ 15.02.2009. 12:43 ] @
dakle bitno mi je da ima midi I/O i da podrzava asio 2
moze i eksterna na usb hvala vam unaprijed
[ acaradio @ 15.02.2009. 17:57 ] @
M-Audio Audiophile 2496


[ stefetf @ 02.07.2009. 22:40 ] @
Da li bih mogao acaradio-a da zamolim da mi pusti svoj kontakt mail na [email protected], jer nisam clan foruma dovoljno dugo da bih mu slao privatne poruke i mailo-ve...?
Hvala najlepse.
[ acaradio @ 02.07.2009. 23:07 ] @
@ stefetf

Poslao kontakt :)
[ dejankuki @ 02.07.2009. 23:39 ] @
Hmmm. ovde postoji i privatizovanje foruma...


Mala sala...



Dakle. AcaRejdio ti je preporucio Maudio.. ok. to je dobra kartica, ali bi jos mogao da pogledas i Alesis I|O2... pa dalje, Tascam.. ne secam se modela.. no bilo kako bilo, Glavno pitanjce je sta hoces da snimas i kako..






Pozdrav Aci, Vladimiru i svima koji me znaju!


oh jes, ovo mi je prvi post... iako sam clan od 2006... a nisam ni znao.
[ Kovacevic Vladimir @ 03.07.2009. 08:38 ] @
Nadam se da će izbor zvučne karte rezultirati nekim radom, koji će jednog dana biti "okačen" na Forum
Sretan i uspešan rad sa novom zvučnom!

Offtopic
Savet ste dobili od najznačajnijeg SuperModeratora na ovim prostorima
i dejankuki-ja, koji je rešpektabilno ime u muzici (solo guitar) i muzičkoj produkciji. Dobro došao!

Pozdrav

[ dejankuki @ 03.07.2009. 09:10 ] @
Hvala profesore... mada ne smatram sebe za neko big ime, ali da znam nesto... paa tu i tamo znam. Sa druge strane Aca je dao super predlog takodje, no rekoh da dam(o) coveku mogucnosti pa nek' bira.

A naravno da bi smo voleli da cujemo to sto je snimio na bilo kojoj kartici.

Eh, da.. nesto mi se cini da sama kartica ili kartice rade sa ASIO2 samo ako su drajveri dobri.. tj. pisani i podrzavaju ASIO2 a kao sto znamo, ASIO2 je odavno u upotrebi.. (odavno u kompjuterskim vremenskim granicama) ..



If I may.. pogledaj link.. http://www.tomshardware.co.uk/forum/page-45045_32_0.html videces da tu ima mnogo kartica koje su neki i zaboravili...
[ acaradio @ 03.07.2009. 10:35 ] @
Dobrodosao, Dejane...drago mi je sto si nam se pridruzio :)
M-Audio sam samo na brzaka odabrao i to bez dodatnih obrazlozenja zato sto postoji goooomila tema na ovom forumu gde su preporucivane kartice za kucnu produkciju, a na korisnicima je da malo koriste i pretragu :)
A osim toga, postoje te dve prezvakane kartice (Audiophile 2496 i EMU 1212m) koje su uvek lako nabavljive i dostupne na vise mesta (prodavnica), tako da njih rado stavljam na prvo mesto preporuke.
[ wujaymarkoff @ 12.08.2009. 10:48 ] @
Citat:
M-Audio Audiophile 2496


Da odlična preporuka, ja imam ovu karticu vec dve godine i jako sam zadovoljan.
Imao sam pre nje emu 0404, koja je isto zanimljivo resenje, ali mi je dosta bagovala sa drajverima.