[ ivanv100 @ 16.02.2009. 12:56 ] @
Dakle,da li postoji opcija da mi neko izvadi kameru iz mobilnog telefona,da je produzi nekako putem zica,i da mogu da je sakrijem bilo gde u odelo,a da snimanje vrsim direktno na memorijsku karticu telefona.
Aj pls..ko moze nek javi placam!!!!!!!!!
[ burex @ 16.02.2009. 13:42 ] @
Imaš u gadget radnjama upaljače sa ugrađenim kamerama, pa tek od njih nešto možeš sastaviti... Od mobilnog telefona ćeš teško nešto napraviti tako.
[ ivanv100 @ 16.02.2009. 16:57 ] @
Hvala Burex,
ja ipak mislim da je ovo izvodljivo,samo trazim nekog da to sprovede u delo.
Ajd bre nek se javi neki elektronicar da ovo odradi..
[ Joker @ 17.02.2009. 05:32 ] @
Zašto ne odeš u servis za mobilne telefone da ti to reše ako je izvodljivo ?
[ ivanv100 @ 17.02.2009. 20:33 ] @
Zato sto je pola njih priuceno,veze sa vezom nemaju,a ne znam gde da nadjem vrsnog majstora za takve stvari
[ svakaVamcast @ 17.02.2009. 21:57 ] @
Pa ako je po tvom polovina priucena i nema veze sa vezom,onda prostom matematikom dolazimo do toga da ona druga polovina radi posao,zar ne ? Pa po tome onda nije tesko naci dobrog majstora,zar ne ? Svaki drugi po tvome je dobar majstor ! Tako si ti napisao ne mi.

P.S. Batali corava posla i zaboravi na tvoju "fantaziju". Jednostavno da ti kazem tehnicki je to NEMOGUCE ! A da ti nebi pisao o tome u eseju,samo cu ti skratiti i objasniti veoma kratko : Prakticno je izvodljivo to sto ti hoces,samo sto to nece raditi (ne zbog priucenog majstora ili "pravog"). Zasto lepo ne odes u neku prodavnicu (barem ih ima danas koliko hoces) "spijunse" opreme i kupis lepo ono "penkalo" kameru i zavrsis posao. Em je kulturno em radi,pa sta bi vise ?
[ ivanv100 @ 17.02.2009. 22:20 ] @
Au brate mili,al filozofiras...
Imam hemijsku olovku kameru,i mogu da ti kazem da je najobicnija glupost,a evo zasto:
-u karakteristikama joj je rezolucija 2mps,a ima 1,3 kao i svaka kineska
-audio joj je katastrofa,moras biti na pola metra od osobe,da bi se bar nesto razaznalo sto prica..

Ali,nasao sam resenje...cini mi se
[ skymobile @ 17.02.2009. 23:38 ] @
Aj kad to sastavis sve po tvom ukusu, postuj slike ovde, bas me zanima na sta ce ta budzovina da lici i da li ce da radi :)
[ BVC-Project @ 19.02.2009. 14:27 ] @
E kad bi svaka kamera iz mobilnog aparata imala 4 izlaza (vido,audio,plus napajanje i masu),onda bi svatko mogao kuburudžiti takvo nešto,ali s kamerama u GSM aparatima neide tako i zato je to teško izvodivo i kao što ti majstori gore kažu,ne troši vrijeme ni lovu na takvo nešto,zaboravi to.
Pozdrav.
[ achris @ 19.03.2009. 20:07 ] @
Jel ovo reseno?
mislim dal radi taj telefon sto je zbudzen?
[ svakaVamcast @ 20.03.2009. 15:18 ] @
Citat:
achris: Jel ovo reseno?
mislim dal radi taj telefon sto je zbudzen?


A ko je uopste rekao da je telefon uopste radjen ili napravljen,zbudzen.....svejedno ?