[ dejan92 @ 17.02.2009. 21:04 ] @
E ovako...posto sam nedavno poceo da ser bavim sa komponovanjem pesama,pa sam poceo od hip hopa pa mi trebaju neke reci da bi sastavio pesmu...a ja sam u pisanju textova veoma tanak tako da...ako neko ima nesto sto je pisao ili zeli da je sastavi za mene(naravno dzabe :D ) bio bih zahvalan...bilo bi pozeljno sto vise pesama da nadem!!!unapred hvala!!!
[ Victor86 @ 20.02.2009. 18:19 ] @
Tesko je da ce neko da ti da tekstove za dzabe :) ... Ja licno imam 2 albuma ali na engleskom, ali ima par repera koji snimaju kod mene i pisu na tone tekstova svaki dan i retko ko zeli da se odrekne nekog svog teksta, tako da trazenje besplatnog teksta ce ti biti jako tesko. Posto ti kazes da imas gotove instrumentale onda ces i tesko uklopiti neciji tudji tekst koji je pisan bez tvog beat-a ... Moj savet pocni polako da pises sam, trazi inspiraciju preko tvog beat-a, nadji neku temu i rokaj ... Ako ti je to prvi tekst mozda nece biti nesto ali za 3 do 4 godine onda bi trebalo da pravis vec ozbiljnije tekstove ... Ako imas talenta onda i dosta pre, a ako nemas onda nikad neces napisati dobar tekst. Eto malo surovo ali realno ... :)

Pozdrav
[ HipHopRODUCENT @ 22.02.2009. 21:50 ] @
Sinak niko tekstove ne radi za dzabe, NIKO! pogotovo ne za nekog koga nikad nije ni vido... Morash da imash talenta za to, jer je rech o muzici gde su vecina izvodjaca kantautori (sami rade tekstove, a neki i muziku), mada i ne mora, ali se onda "dreshi kesa" :-).Ti reche "POChEO SAM OD HIP HOPA" a shto da li si u obzir uzeo i folk... Mala shala :-)

To ti je za pochetak...

Drugo ukoliko ozbiljnije hocesh da se bavish hiphop-om tj. da snimash pesme, trebace ti i neka ozbiljnija oprema (miksete, mikrofoni, zvuchne kartice ili kartica) ili da te neki od vlasnika muzichkih (tonskih) studija "DERU" ... :-)

U svakom sluchaju, nishta ovde ne ide preko noci. TREBA TI I VREMENA A I NOVCA... Plati pa klati :-)

To ti je to, razmisli... POZDRAV
[ dejan92 @ 22.03.2009. 22:42 ] @
Aha ok ljudi hvala na pomoci...!!!