[ fabolus @ 19.02.2009. 16:41 ] @
Zdravo,
hteo bi vas pitat koji vi program koristite da napravite web stranicu? iWeb mi ima malo funkcije, znate li neki bolji mozda? A i ono me nervira sto publishuje samo na mobileme, znam ima nacin da se to napravi i na normalni ftp server, al me interesuje prvenstveno neki program za koji vi mislite da je bolji, dal je free ili se treba platit nije bas toliko bitno samo da nije neka ogromna suma :).
Pozdrav.

PS: Da dodam za hosting sam izabrao eunet sa .com adresom 1150 din. za 1. godinu je domain + domain parking, a hosting placam 4620 din / god. ili 550 din / mesec dobijam za to:
Disk Quota: 100.00 MB
Sites Limit: 5
Domains Limit: 20
Mailbox Number: 30
PHP4: 1
Users: 5
MySql: 5
MySql quota: 100.00 MB
Bandwith: 10.00 GB
Mailbox quota: 300.00 MB
* Domain: -
SubDomain Limit: 100


E sad hteo bi vas pitat dal Disk Quota znaci da mogu samo da imam 100mb da serveru? Znaci ako mi je Folder veci od 100mb (u kojem mi je web stranica) ne mogu da ga uploadujem?
Dali Sites Limit oznacava stvarno da mogu samo 5 stranica na web stranici da imam? Znaci pocetna, pitanja, kontakt itd. a samo bi mi jos 2 ostale gde bi mogo nesto da dodam?
MySql ne znam sta je, ali cu verovatno preko wikipedije da saznam, hvala vam unapred i dali mislite da je pvaj eunet paket dobar i povoljan?