[ StudioIbro @ 22.02.2009. 12:37 ] @
Jeli neko došao u dodir sa ovom kamerom, čini se da je dobra.I koliko je sigurno snimanje na sdhc kartici.
[ StudioIbro @ 26.02.2009. 12:35 ] @
Nema nikog da se javi! Ovaj forum postaje mrtvuljast...
[ deks007 @ 26.02.2009. 21:26 ] @
AVCCAM Solid-State Camcorders
Next generation, highly affordable camcorders record amazing HD quality on widely-available SD cards . Sa Panasonikovog sajta . Nisam se do sada sretao sa profesionalnim kamerama uopste mada dosta pratim ovo.Jos ranije sam skinuo neke slike gde uporedjuju frejm sa AVCCAM i klasican HD(ako mogu tako da ga nazovem ) sniman u nekom disko klubu znaci losiji svetlosni uslovi i ostrina i boje su bilo daleko u korist AVCCAM . E sad neka se ukljuce i ostali mozda neko od moderatora dobije za test neku od ovih kamera . E sad ono mozda najbitnije 32GB SDHC kartica je 600 dolara preko . Kamera je verovatno odlicna e sad tu nema cuvanja snimka na originalnom mediju za snimanje (znas i sam koje su cene DV kaseta) , ali bez obzira na ovo ne bih se buniuo kada bi posedovao ovu kameru . Pozdrav !
PS. sada sam nasao PDF od 150-ice (prethodnica ovoj) i tu su prikazani detalji koje spominjem .

[Ovu poruku je menjao deks007 dana 27.02.2009. u 01:54 GMT+1]
[ BozaLaki @ 28.03.2009. 21:43 ] @
Bash trazim na netu detalje o ovoj kameri i eto me ovde...
Za nekoliko dana mi stize jedna AG-HMC151 pa sam hteo da vidim koliko to vredi u praksi.
JA sam inache vechiti korisnik "Sony" opreme i ne odustajem od toga mada ni ostale proizvodjace ne potcenjujem (taman posla). O ovom modelu sam malo nashao na netu ali posto stize za par dana, imacu vremena da je testiram dok se ne proda - ne planiram da je zadrzavam jer dolazi i jedan Sony EX1 - znate o cemu se radi. Za sada toliko, ako neko ima savet ili iskustvo sa ovom spravom, dobro bi doslo i meni...
Javicu se kad ukljucim zverku... Pozdrav svima!!!!