[ kuka-1 @ 24.02.2009. 11:03 ] @
na bankomatima poste moze se platiti racun za fiksnu telefoniju i za gas zamo za sada beograd .Naime priblizi se laserom gde je bar kod i on sam skine sa racuna klijenta , vidim da pored toga ima i neki ulaz za slusalice ,dali ce i druge banke imati te novije bankomate ,cuo sam za uslugu kesch-in stavi se kes na bankomatu i on sam plati na racunu koji se izdiktira ima ga mislim kbc banka na nekim bankomatima u becu na primer drug mi kaze ne unosi se pin kod nego samo otisak prsta pozdrav
[ drdrksa @ 24.02.2009. 14:31 ] @
Tesko da ce to u Srbiji da zazivi I posle toliko godina, mnogi radije cekaju u redu, nego sto podizu kes sa bankomata. Welcome to Serbia
[ dragancesu @ 26.02.2009. 16:39 ] @
Teza odvika od navike, sto se tice kesa u rukama, ali...

Cinjenica je da ovde radi mnogo bankomata i ljudi se fino mophode s njima. Kazu da ih na zapadu mnogo lupaju, ovde banke nemaju takve troskove. Koliko god da su skupi (a jesu) rade danonocno, uvek imaju para, ljubazni su koliko program dozvoljava itd...

Beograd je specificno trziste, ali ako tamo to bude imalo uspeha nema razloga da se ne prosiri i dalje.

p.s. nisam video takve bankomate

[ kuka-1 @ 07.03.2009. 19:45 ] @
video sam na postinim bankomatima u beogradu u probnoj fazi je sve to a i citao sam na forumu