[ sEaGhOsT @ 28.11.2003. 16:11 ] @
Sajt je gotov i pusten je u rado odavno... Recite mi kako vam se cini i da li treba nesto menjati i dodavati...
http://www.1o1.com/
Pozdrav,
Svima :)
[ _igor @ 28.11.2003. 17:30 ] @
sve je ok. fino odradjeno i pregledno.

jedino sto mi se nesvidja je to sto na rezoluciji 800x600 ima donji scroll.

_poz
[ Merjadok @ 28.11.2003. 21:04 ] @
Promeni boju skrolbara (belo na belo ?).

Ostalo je OK.
[ Aristotel @ 29.11.2003. 17:33 ] @
Ono sto mi se svidja je:
- Cistoca i preglednost sajta, nema mucenja sa citanjem, trazenjem .. sve je na svom mestu, jako lepo uklopljeno

- Jednostavna / jednostavno lepa grafika koja u potpunosti odgovara sajtu ovakve prirode, zanimljiva je, ne ostavlja utisak prenatrpanosti, izuzetno prija ocima

Zamerke:
- Glavna zamerka je to sto je sajt optimizovan za rezoluciju 1024x768 ? Ne znam da li znas ali istrazivanja su pokazala da cak 30% surfera koristi rezoluciju 800x600, verovao ili ne (p.s. dosadilo mi je da ovo ponavljam) ? Isto tako, sta ti znace tih stotinak piksela koji ti prelaze preko ove rezolucije, da li vredi eventualno rizikovati 1/3 posetilaca zbog njih, meni se cini da nema potrebe za tim ?

- Obavezno uradi novu klasu za 'form' u css-u kako ne bi ovi 'radio dugmici' bili oiviceni (uokvireni, border-ovani) kao sto mailing lista i dodavanje vesti, deluje mi nekako neuredno i amaterski.

- Usaglasi i ove dugmice, za glasanje sa login-om i prijavom na mailing listu, nije mi jasno zasto su razliciti .. ?

Sve u svemu, jako dobro odradjeno, uz sitnije, vec pomenute zamerke. Dopalo mi se ...
[ ||NeX|| @ 01.12.2003. 21:47 ] @
rollover effect na meniju je spor, inaće, pls leave ur hat on! bravo!
[ Slobodan Milivojevic @ 01.12.2003. 22:08 ] @
Jedina zamerka, nešto mi ne radi roller na mišu u tvom sajtu.

imam mozillu 1.4, ne znam do čega je, ali samo zapažanje.
[ Free_Sex @ 08.12.2003. 22:01 ] @
E znam da nije za ovu temu ali ajde ako neko zna kako se radi da isparcas sliku na
kvadratice kao sto je header ovde. Naravno iz photoshopa a da ne ide rucno :)

Predpostavljam da je neki filter ili sl ?

Ko zna nek posalje pm ...
[ Vertygo @ 09.12.2003. 15:04 ] @
Osim svega što ti rekoše, ja imam zamerku na typo koji si koristio u headeru.Probaj sa nekim drugim fontom...