[ mserifov @ 01.03.2009. 10:20 ] @
Moželi kako internet explorer na nokiu E51 odnosno na symbian jer mi stvarno treba internet explorer. Imam ja operu i ostale pretraživače na telefonu ali mi treba IE jer jedino preko njega mogu otvorit login page na lokalnom internet provajderu.
Hvala unaprijed.
[ Slobodan Milivojevic @ 01.03.2009. 10:28 ] @
Kolko je meni poznato Internet Explorer je nemoguce instalirati na Symbian platformi, jer Microsoft nije podrzao ovu platformu.
[ mserifov @ 01.03.2009. 11:27 ] @
I ja sam na to mislio ali eto da pitam da nemože nekako ipak hvala na odgovoru.
[ bugsu @ 01.03.2009. 17:20 ] @
aaa nije moguce da samo preko IE se mozes logovati :/
a daj url ako ti nije problem :)
[ mserifov @ 01.03.2009. 18:59 ] @
Kod lokalnog internet provajdera moram nakon konektovanja na mrežu ukucati na mjesto URL ukucati 10.10.0.1 i onda mi se otvori login page u kojoj ukucam user name i pasword da bi mogao pristupiti mreži.
To ne mogu uraditi sa operom ili firefoxom ne znam iz kojeg razloga ali neće ni na desktop računaru to da uradi znači login može samo sa IE explorerom. Kad se logujem firefox iili operu koristim za pretragu interneta. Ali IE explorer ne mogu instalirati na symbian i kad pokušam login sa operom to neradi.
Znači čekam dok ne prijeđu u cijelom gradu na hot spot režim rada i onda login kad god ja to hoću.
[ Pici man @ 01.03.2009. 23:21 ] @
Imaš više Symbian browser-a za dodatnu instalaciju, ne moraš baš da se vezuješ za generički. Jesi li isprobao u svim postojećim S60v3 broserima i ni jedan ne dozvoljava login ili si probao samo generički i verovatno Opera mini?
[ mserifov @ 03.03.2009. 16:19 ] @
Probao sam i sa onom koji dođe uz telefon ali ne ide. Pa operu pa neke koje sam mogao skinut i iništa samo sa IE om hoće.