[ iizuzetan @ 01.03.2009. 11:18 ] @
Na primer imam sliku sa tekstom. E sad hocu da mi se tekst vidi a da se boja pozadine oko teksta u slici menja (a ne i boja teksta) kako se menja i pozadina citave stranice ili tog dela stranice gde je slika sa tekstom na web-u. Naravno ne mora samo da je u pitanju tekst, može i neka druga sikica, na primer smejli ili tako nesto slicno. Inace koristim program CorelDRAW 11
[ iizuzetan @ 01.03.2009. 11:52 ] @
E ne mogu da verujem, pa sta je sa ovim delom foruma??? Jel radi? Gledam i ostale teme i pregledi 1000 pa tek jedan odgovor. U cemu je stvar? Ako ne pomažete onda neka ljudi zatvore ovaj deo foruma za dizajn jer nema smisla tad !!!!
[ Skandy @ 01.03.2009. 12:57 ] @
1. Forum nije salter sa uslugama pa da dobijes odgovor istog momenta kada postavis pitanje.
2. I da jeste salter sa uslugama, danas je nedelja.
3. Rad u vektorskoj grafici ne podrazumeva samo rad u Corelu. Kao sto ti neznas da radis u njemu i mnogi drugi ljudi ga takodje ne koriste.
4. Pitanje ti nije jasno definisano, mozda bi trebao da postavis neku sliku sa primerom, da vidimo sta zelis da postignes. Za sada mi deluje da se to ne moze postici u programu za vektorsku grafiku.

Ocekujemo tvoje detaljnije objasnjenje i propratni primer. Pozdrav.
[ skemamen @ 02.03.2009. 15:52 ] @
Pa ja se ne bi ni trudio da dajem odgovor kod ovako neformulisanog pitanja...
[ Ice_Tea @ 16.03.2009. 16:05 ] @
moguce je to...
samo ne znam za corel... moze se odraditi u Adobe ImageReady ali je potrebno mnogo,mnogo truda i layera... naravno ako zelis da to izgleda kvalitetnije... Ali npr ako hoces text da budes stalno crn a podloga da se mijenja (npr crvena,plava,bijela) to se u ImageReady moze odraditi za 2 minute... Preporucljivo je prvo u Photoshopu napraviti potrebne layere...
[ doockey @ 16.03.2009. 21:18 ] @
Mozda bi ti neko i odgovorio da nisi napisao na losem svahili jeziku, kao sto ti rece kolega, daj primer, fotku, bilo sta....