[ StrahinjaKrstic @ 01.03.2009. 14:42 ] @
http://www.tutorijali.rs

Baza tutorijala na srpskom jeziku
[ Radovan__III @ 01.03.2009. 16:04 ] @
Dobra ideja i definitivno za ovakav tip sajta treba mnogo rada i to kontinualno.

Veliki baner na vrhu svake strane kao da nije u kompletu sa celim sajtom i previse odskace a i tekst na njemu se dosta lose izdvaja od pozadine i cesto je umrljan kao da je namera da bude sto manje citak.

ps: samo napred kolega
[ websurfer @ 01.03.2009. 18:37 ] @
Citat:
Radovan__III

Veliki baner na vrhu svake strane kao da nije u kompletu sa celim sajtom i previse odskace a i tekst na njemu se dosta lose izdvaja od pozadine i cesto je umrljan kao da je namera da bude sto manje citak.



Baner u vrhu strane (tj. header) mi se cini OK s obzirom da je sajt namenjen ljudima koje nece fascinirati obican vec originalan header, a uz to dobro prikazuje svrhu sajta. Takodje, ne bih rekao da odskace od izgleda ostatka sajta.
[ StrahinjaKrstic @ 01.03.2009. 23:46 ] @
Heder je prvo bio namenjen da lepo izgleda na sajtu i da sajt ne bude bas siromasan sa grafikom (iako smo se mi namerno drzali minimalizma, jer je znanje to sto je u prvom planu ne dizajn)

ali sada smo u procesu izrade da najbolji tutorijali se pojavljuju u headeru (tj njihove slike) i onda da moze da se klikne na header i da se ode na taj tutorijal... naravno sve random... :)

I hvala na podrsci, trudimo se... :)
[ rasta84 @ 03.03.2009. 17:28 ] @
Shto se banera tiche, nije losh, ali istakni rech tutorijali. Skroz se gubi u tim bojama jer je istih, pa se do kraja ne moze sve prochitati.
Logo mi je malo shkakljiv iskren da budem. Nije losh, samo mislim da morash josh malo da poradish, ali si dobro krenuo. Nekako mi pazl odudara od polumeseca sa bojama najvishe i ispada kao da su dve zasebne celine, koje nisu kompaktne.
Opciju sortiraj bih stavio ispod ili izndad pretrage, nekako mi shtrchi. Ali ako ti je to cilj, onda ok.
Inache ovako svidja mi se dizajn, ikonice koje si obojio u bojama i programa, je odlichno reshenje.
Interesu je me kako si odradio pretragu na sajtu?
[ StrahinjaKrstic @ 03.03.2009. 18:39 ] @
Pa pretraga je sql upit sa "like" naredbom...
[ Stranger2 @ 06.03.2009. 17:01 ] @
zgodan sajt.

logo graficki gledano nije los ali marketingski gledano logo nije ukras vec simbol i treba biti prepoznatljiv. na zalost ovaj simbol slagalice je vec upotrebljen i kao logo i kaoi ikonica u nekim programima... mislim da zbog toga nije dobra izbor.

Kategorije mi na prvi pogled deluju kao da su samo za Adobe-ove programe. Isto ne vidim kategoriju "razno" ili "ostalo" pa moze zbuniti korisnike koji bi stavili recimo neki drugaciji tutorijal.

Sve kategorije su u vezi dizajna (grafika i web) a rec tutorijali je siri pojam. Da li ciljas samo na graficke tutorijale ili je slucajno?
[ djmisha @ 09.03.2009. 17:37 ] @
Citat:
StrahinjaKrstichttp://www.tutorijali.rs

Baza tutorijala na srpskom jeziku



Svaka cast,samo napred imas i moju podrsku...!
[ StrahinjaKrstic @ 18.03.2009. 22:43 ] @
Samo da se pohvalimo, od pre par dana imamo vise od 100 tutorijala na sajtu!! :)
[ djmisha @ 20.04.2009. 00:23 ] @
Citat:
StrahinjaKrstic: Samo da se pohvalimo, od pre par dana imamo vise od 100 tutorijala na sajtu!! :)


Svaka cast samo napred tu sam za moju pomoc kao i uvek kako sam pomagao jel tako :D ...?!
[ matijalukic @ 09.12.2009. 17:05 ] @
A sada imamo blizu 300 tutorijala
[ Googladzija @ 09.12.2009. 17:44 ] @
svaka cast na ulozenom trudu!

mali prijedlog:
ne bi bilo lose da se pored komentara ubaci datum/vrijeme, redni broj ili nesto slicno.
[ StrahinjaKrstic @ 09.12.2009. 17:53 ] @
Hvala na komentaru :)

Pripremamo novi dizajn, bice ukljucena i ta opcija ;) verovatno datum
[ musicmaster @ 09.12.2009. 17:59 ] @
Prelepo. Extra sajt za početnike. Dizajn i sve ostalo?
Sigurno da ima nekih propusta i sitiničica koje treba da se promene/izmene ali to je maltene nevidljivo.
Sve je zapravo stvar ukusa... veći, manji baner, whatever.
WHO CARES? Pogotovo ako ima materijala i dobrog razloga da svaki početnik koji traži neki tutorijal klikne na bookmark i to sa zadovoljstvom.
Sve je pismeno i sve se vidi i svakog trenutka znaš gde si.

Ja mislim da ovom sajtu nije mesto ovde gde su kritike.