[ sabirwest @ 02.03.2009. 20:13 ] @
pozdrav narode. zanima me da li je jos neko imao problem sa nok5800 xpress music THE TUBE telefonom. !?!
kada pustim bilo koji video zapis desava mi se da mi display podrhtava, gubi contrast... to se ponekad desi i na
home screen-u. ako neko ima resenje za ovaj problem neka mi javi kako je to resio. pozdrav
[ svakaVamcast @ 03.03.2009. 13:20 ] @
Kvar,bio harverske ili softwarske prirode ne mozes uraditi u HM varijanti.
[ coyote_kv @ 08.03.2009. 15:06 ] @
Upravo tako, vec je izasla nova verzija flesa pa nosi to u servis da ti isflesuju.
[ mmmilan @ 08.03.2009. 17:30 ] @
Pa ako je izasla nova verzija sto ga ne bi sam flesovao.
Koliko ja znam tim se ne gubi garancija.
[ svakaVamcast @ 08.03.2009. 20:05 ] @
Ne,ne gubis garanciju ako je radis preko NUS-a,onda se vodi trag o update-u,ali zasto mislis da je update isto uraditi preko NUS-a ili na profi opremi ?
[ mmmilan @ 09.03.2009. 16:11 ] @
Pretpostavljam da ima nekih razlika u te dve metode flesovanja, ali nista covek ne gubi ako proba.
Da se ne cima dzaba u servis, a ako ne uradi nista onda pravac servis.
[ svakaVamcast @ 10.03.2009. 07:23 ] @
A koji je epilog ?
[ djricky @ 10.03.2009. 07:53 ] @
nema razlike, samo preko NSU imas sanse da ti licni podaci ostanu u telefonu... kad ti ga "majstor Mica" flashuje "samonosecim i samonapravljenim" kablom "by MegaTurboLegija" obicno ne ostane nista iz prethodnog zivota telefona...
[ svakaVamcast @ 10.03.2009. 10:00 ] @
@djricky

Pa u tome i jeste fora,rece i sam da ostanu podati (zar ne).Jedini zakljucak je taj da nije upisao kompletan software i nije resetovao aparat.

P.S. Ja to dodatno naplacujem (FF i sacuvani podaci) a nije nikakav problem.
[ sabirwest @ 28.03.2009. 20:04 ] @
ok,ok odoste predaleko....
update-ovan je firmware na nokia servera, sva podesavanja i kontakti su ostali u fonu.
medjutim to nije resilo problem ni pod razno
i dalje kada pustim neki video zapis display mi zatreperi i drhti.
ponekada to moze da bude i malo dosadno, npr kada pishem poruku na full screen qwerty
drhti ko ludo. mislim da je fabricka greska i spremam se da vratim fon nazad - AKOBOGDA u ponedeljak ili utorak.
pozdrav
[ ProfiTel @ 30.03.2009. 22:58 ] @
preko NSU nije kompletan update i to ne mora da resi softverski problem...
[ daliborrovi @ 04.02.2010. 23:06 ] @
Ne razumem,da li je flesovanje isto sto i apdejtovanje softvera telefona? Imam problem da mi se na ekranu ne vide precice, kad probam da pokrenem pojave se samo kvadratici sive boje na mestu gde su ranije bile precice. Takodje ne mogu ni da udjem u imenik niti brojcank. Telefon mi je pod garancijom,da li da ge reklamiram . Sto se tice softvera apdejtovao sam ga preko opcije koju nudi telefon naravno preko WiFi.
HITNO MI TREBA POMOC telefon mi je ovako beskoristan

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 05.02.2010. u 12:08 GMT+1]