[ scylerx @ 03.03.2009. 18:43 ] @
da li je moguce? i koja je cena?
[ svakaVamcast @ 03.03.2009. 19:47 ] @
Svaki ozbiljniji servis ce ti uraditi to bez ikakvih problema,u HM varijanti isto mozes da uradis preko nekog od servera ali ti se ne isplati kupovati BULK kredite radi jednog aparata.

poz.

P.S. Samo ne vidim razlog zasto ? Zar ne dobijas modem na koriscenje uz pretplatu ?
[ scylerx @ 03.03.2009. 20:38 ] @
uz prepaid paket telenor internet sam ga kupio, hteo sam da uz E220 koristim MB koje imam i na 066. thnx
[ svakaVamcast @ 04.03.2009. 06:48 ] @
Dali si se raspitao za isto (iskreno ti kazem da ne znam,nisam se ni raspitivao), mislim dali to moze,a razlog je taj sto (koliko ja znam) kartica u samom telenor modemu- DATA i da je samo to aktivirano na njoj i da to radi. Neznam dali ce raditi sa redovnim-obicnim karticama ? Verujem da ce sa namenskim DATA karticama drugog provajdera raditi ako se dekodira ali za obicnim GSM ne znam (ne kazem da nece,vec da nisam informisan) !

P.S. Svaki ozbiljniji servis ti moze resiti problem,u HM varijanti se ova stvar ne moze nikako resiti.
[ scylerx @ 04.03.2009. 14:14 ] @
Moze i obicna GSM kartica da radi u modemu, samo mi je receno u Telenor prodavnici, da je kao omogucena veca brzina na DATA kartici koja ide uz modem. Mada tih 3MB/s ja jos nisam video. :)