[ srpsko gradjevinarstvo @ 04.03.2009. 11:31 ] @
Prvo sam uradio BO jednog domena koji je istekao juče na GD, a čitajući tekst našeg drugara stani-pani, odlučio da akciju pojačam uradivši BO na www.snapnames.com, jer sam sve što on kaže video guglajući strane sajtove i iskustva drugih ljudi.U igri je bilo još interresnih strana to znam pouzdano..Domen nije za široke mase, ali za gradjevinarstvo je vrlo lep, i ima ekstenziju .net.

Juče sam čekao ceo dan i niko mi ne šalje e-mail od ova dva..Očekivao sam da će mi se javiti ovaj prvi jači BO servis ako nešto urade, ali ništa. Sinoć u 10 do 24h primio sam Godady e-mail, u kome su me obavestili da je domen uspešno registrovan na mene i to preko njihove kćerke firme ili resellera www.wildwestdomains.com.

Ovo je verovatno izuzetak, ne mora biti uvek pravilo.
[ examples @ 19.06.2009. 17:40 ] @
Pa ja bas i nisam siguran kako sve to funkcionise.
Naime, imao sam jedan domen .com registrovan na godaddy(totalno ne zanimljiv osim za prvobitne vlasnike naziva) koji zbog odredjenih ne suglasica nije produzen na vreme, proslo 30 dana, onda redemption period i ostala gnjavaza... Ja platim backorder na godaddy i dobijem mail da ce 12.06. domen biti slobodan. i gle iznenadjenja, domen nije slobodan vec je riegistrovan na snapnames...
Prilicno sam siguran da nisam trebao nista da diram, vec da pustim da istekne redemption period i registrujem bez ikakve komplikacije

ali neka im ga, prebacujem na .net... a nekih 15tak domena cu preseliti sa godaddy kod nekog drugog registra.