[ Filly @ 08.03.2009. 00:30 ] @
Bio sam u gostima pa sam silom prilika gledao vecerašnje polufinale. po meni je najbolji nastup imala ona glumica sto je sa kolegom evocirala uspomene na popularne serije (nisam joj skontao ime). Ima i glas i stil za 10, za razliku od takmičara.
[ sonus70 @ 08.03.2009. 08:23 ] @
Jeste vala, ubedljivo su najbolje pevali.
Zar u toj našoj organizaciji ne postoji neki žiri koji će pre takmičenja da posluša pesme i odeću izvođača-ica pa da kaže:
"Ti možeš da pokušaš da predstavljaš našu zemlju u svetu, OK ti je pesma, OK izgledaš "
a drugom
"Ti ne možeš ćurko jedna, vidi na šta ličiš, evo ti torbica pa je vrti na štajgi ili pevaj po drumskim kafanama i tako se obuci da se kamiondžije ne muče"
[ Crveni011 @ 08.03.2009. 08:56 ] @
Sprdnja... A Ana Nikolic je prosli put pokusala u onom minicu pa posto nije prosla ovog puta je dosla u gacama :)))
[ jerryrain @ 08.03.2009. 09:27 ] @
Da li je Djordje Marjanovic uopste bio svestan gde se nalazi?
ja mislim da nije...star, bolestan covek, neuracunjiv ocigledno..neko je ono trebao da spreci
[ bugsu @ 08.03.2009. 10:20 ] @
nisam znao da jos ima ljudi koji prate [beo/evro]viziju...
[ andro79 @ 08.03.2009. 11:04 ] @
Cini mi se kako koja godina sve losije i losije pesme.A to kao treba da se predstavi JEDNA ZEMLJA , pa zar nas ne predstavljaju u stvarnosti.........?
Hahahahahaha
[ trfgyuiktgufvh @ 08.03.2009. 12:10 ] @
I meni, i nije mi jasno kako samo od toliko nasih dobrih pesama na kraju prodju samo one najgore tj kako to da se na tu Beoviziju prijavljuju sve neki ubi boze a imamo nesto dobrih muzicara. Imam utisak da je tako i sa drugim zemljama.
[ dmauka @ 08.03.2009. 18:04 ] @
Beo...sta?
[ vidan kv @ 08.03.2009. 20:04 ] @
Ja ne znam kako ih nije više sramota.....večito neke afere i zakulisane radnje........
Citat:
Crveni011: Sprdnja... A Ana Nikolic je prosli put pokusala u onom minicu pa posto nije prosla ovog puta je dosla u gacama ))
....što znači da sledeći put dolazi gola!.......ionako su je nabedili da je pevačica........pozzz!
[ m4rk0 @ 08.03.2009. 20:49 ] @
Najbolja pesma je onu sto su pevali momci iz Operacije trijumf. Bila pre pet minuta.
[ Slobodan Milivojevic @ 08.03.2009. 22:09 ] @
Jedine dve pesme koje su nesto vredele su bile Blagoslov za kraj, i Glorija... Ovo je naj ciganskija pesma (za rome postovanje), ali sta je ovaj ziri namestio to je nemoguce... Dno dna!
[ bobe84 @ 08.03.2009. 22:12 ] @
Cista namestaljka uaaaa tijanic i ziri!

Posteno im sudite pa da ih streljamo!
[ m4rk0 @ 08.03.2009. 22:16 ] @
@Slobodan Milivojevic

Da, Blagoslov za kraj..Na tu sam pesmu i ja mislio.

Ta pesma je osvojila ubedljivo najvise glasova publike, a od zirija je dobila (cini mi se) 4 poena, taman da ne budu prvi. Bruka.

A sta reci o pobednickoj pesmi..Nesto najgluplje sto sam u zivotu cuo. Zavrsicemo ko i Bebi Dol sa Brazilom.
[ Laki_Gen @ 08.03.2009. 22:17 ] @
Muzika sa pocetka je kao iz Borata :)
A pjesma je uzas.
[ Bensedin @ 08.03.2009. 22:18 ] @
Moze li neko da mi kaze ko je pobedio posto sam, izgleda na moju srecu, zaboravio da gledam
[ Mirko Raicevic @ 08.03.2009. 22:21 ] @
OVo je zalosno, nemam reci.... JADNO JE DO BOLA ova pesma da nas predstavlja na predstojecem EuroSong-u...
[ Laki_Gen @ 08.03.2009. 22:24 ] @
Pobjednik

[ Slobodan Milivojevic @ 08.03.2009. 22:30 ] @
Publika je glasala za ovo:


Namestaljka najgora!

Uporedite sami...
[ vidan kv @ 08.03.2009. 22:39 ] @
Pa što i da nas ne predstavlja?.....prava pesma za Evroviziju,lake note i glupav tekst jednom rečju shit al takav je i ceo taj festival........setite se samo kad su slovence predstavljale one trandže iil prošle godine oni Irci(valjda) sa onim ćuranom........ko još ozbiljno shvata pesmu Evrovizije?!......btw:što se tiče Bebi Dol koju neko pomenu mislim da je imala jako dobru pesmu za Evrovizijske uslove ali je nažalost nastupila u jako tragičnom trenutku....skoro je bio intervju sa njom u kome je opisala šta je sve preživela te godine na festivalu a što nije imalo veze sa muzikom..........pozzzz!
[ biber021 @ 08.03.2009. 22:43 ] @
Mrtav pixel?

[ maliradojca @ 08.03.2009. 22:44 ] @
I ko je na kraju pobedio na toj Beoviziji?
[ Slobodan Milivojevic @ 08.03.2009. 22:50 ] @
Cipela, pise ovde Pobjednik.
[ stonex @ 08.03.2009. 22:50 ] @
Pa eno ti na prethodnoj stranici !
[ npasic @ 08.03.2009. 22:57 ] @


DA li vas podseca na onu stvar "ej mala malena, srce si mi zavela, ej mala malena" ...
[ Zoran Milovanovic @ 08.03.2009. 23:22 ] @
Iskreno ne pratim ovakva zbivanja, tako da me ni ovo ne potresa. Ceo taj fest je shit pa i pobednik :D
[ m4rk0 @ 08.03.2009. 23:26 ] @
To me podseti na onu scenu iz Mi nismo andjeli kad Marina razgovara sa Nikolom (Kojom) preko fona na nekoj zurci: "Nema veze, i onako je zurka, shit..Slusaj sta pustaju: Ajde da se drogiramo..nek se oci sjaje.." :D
[ Zeka_SD @ 09.03.2009. 00:25 ] @
c c c Priseti se malo bolje!!! Ne razgovara Marina sa Nikolom, već sa Dudi, koja je kod kuće jer je matorci nisu pustili da žurku... A posle toga upoznaje Nikolu! ;) Prvi deo kult!!!
[ Daniel011 @ 09.03.2009. 00:28 ] @
Pre tri godine "Štikla", sad "Cipela"... Samo još fali da za koju godinu bude "Čizma", "Klompa", ili...
[ ivanmil @ 09.03.2009. 03:30 ] @
Opet se nešto muljalo
Najpre ubace naknadno dve pesme u finale koje "tehničkom greškom" nisu prošle polufinale, zatim se Ana Nikolić naljuti i ne dođe na finale, a potom brže-bolje da je "odobrovolje" uručuju toj istoj Ani neku nagradu, bez obzira što žena uopšte nije tu. Šlag na torti: žiri (u ne baš naivnom sastavu - Ž. Joksimović, K. Kovač i B. Krstić) namešta pobedu tako što nonšalantno podmeće nogu favoritima publike. I tako smo dobili pobednika.

Moj favorit je bio "Blagoslov za kraj" jer bi u žanrovskom smislu bila lepa promena u odnosu na ono što smo do sada slali na Evroviziju. A i dobra je pesma, za razliku od pobedničke. "Cipela" mnogo podseća na prošlogodišnju špansku pesmu i na hrvatsku takođe (taj neki kabare/kafanski stil). A obe pesme su imale loš plasman. Uostalom, videćemo.
[ Kosuth @ 09.03.2009. 05:16 ] @
SAMO VAS GLEDAM....I UDARAM RECKE!
A,ovamo nećete da "plaćate pretplatu"-reče tata-Tijanić i nastavi da za(je)bavlja "narod"...

Pa,čekaj,zar nisu pobedili Bosanci?!?
Ili,u najmanju ruku,Hrvati?!?

Ja ipak glasam za "sarajevsku školu"...

Ma,da se nisam ja to negde zaj*bo...
koji je,bre,to danas datum,godina...

[ Java Beograd @ 09.03.2009. 09:40 ] @
Bruka, brate samo tako !
Ja mislim da je žiri bio besan na producenta Sašu Dragića, kome je pošlo za rukom da ugura sve svoje pulene, pa su mu se osvetili tako što su najpevljiviju pesmu smestili na drugo mesto.

Srpska posla. Bruka ! Setih se onog vica kad u nekom zatvoru, za ćeliju u kojoj su Srbi, ne postoji čuvar. Jer, čim neki pojedinac proba da ode u svet, ostali Srbi ga grupno u tom spreče.

I ja mislim da su oni glumici voditelji (članovi ansambla "Pozorište na Terazijama") bili najbolji ! Ima li neko možda njihovu interpretaciju pesme Đuze Stojiljkovića "Još jedan prođe dan" ?
[ m4rk0 @ 09.03.2009. 10:49 ] @
@Zeka_SD

Dada. Gledao sam sto puta film i opet sam pobrkao :>
[ Mr. Bean @ 11.03.2009. 08:47 ] @
ma to je sprdovizija