[ savicsrdjan @ 08.03.2009. 12:11 ] @
ako nema ima neke zanimljive plug-inove za after effect nek ih postavi ovde...evo ja cu da pocnem

http://scottfrizzle.com/free.html

ako nema ima cc plug-inove koji se dobijaju iz after effect neka mi se javi na pm jer mi jako mnogo trebaju...oni cc color corection.. cc radial blur...
[ bytefx192 @ 08.03.2009. 17:54 ] @
Pa svi CC pluginovi idu uz After ! Ne razumem te... ?

zz
[ savicsrdjan @ 08.03.2009. 18:02 ] @
da ali ja ih nemam uopste... upste nemam pojma kako al ih nemam.. znam da idu uz after effect al ih ja nemam ....a znam da su odlicni
[ savicsrdjan @ 10.03.2009. 23:53 ] @
evo da dodam malo preseta.... odlicni za "cinema" style
[ bytefx192 @ 11.03.2009. 12:27 ] @
Da... Mogu da potvrdim da su extra ! Stvarno stvaraju filmski efekat :)...

Pozdrav !
[ savicsrdjan @ 12.03.2009. 08:25 ] @
evo da dodam jos malo... samo sto sam ih dobio pa nisam stigao da ih isprobam sve... svi preseti su profesionalni i koriste se za filmove
[ savicsrdjan @ 17.03.2009. 16:01 ] @
treba mi neki preset ili plugin za one crne trake sto su gore i dole na slici.. kao da je snimano u 16:9 formatu..... nije moguce da niko nista nema niti jedan preset niti jedan plugin ili necete da date sta je to?????
ovako



P.S resio sam cc effecte... ne znam kako ali cim sam instalirao iTunes i QuickTime pojavili se
[ bytefx192 @ 18.03.2009. 08:10 ] @
Pa... To neces valjda u Afteru da radis :). Imas u Adobe Premiere CS3, u titlovima (gotovim) imas poredjano po kategorijama i tu imas i za te "trake".... Ja sam to vidjao u Premiere CS3, i samo ih dodas, podesene su...
Medjutim, to mozes da uradis i sam u Photoshopu, snimis u PSD, i kasnije uvezes u Premiere. E sad, ti ces POST PRODUKCIJU da odradis u Afteru, a kasnije samo u Premiere napravis krajnji ishod...

Mislim da si me razumeo :).... Sad nisam kod kuce, pa ne mogu tacno da ti odgovorim...

Pozdrav !
[ savicsrdjan @ 18.03.2009. 14:37 ] @
nisam te bas skontao... nemam ja premier cs3 tj i da ga imam ne koristim ga.... za montiranje tj spajanje klipova i ubacivanje muzike koristim vegas movie studio platinum 9.0 koji je to meni najbolji a najlaksi