[ veliborv @ 13.03.2009. 16:57 ] @
Pozdrav,
zanimaju me iskustva sa zvucnom karticom M-Audio Delta 1010LT. Cekam da mi stigne narucen Cubase, pa me zanima kako se ta kartica ponasa u radu. Neki se bune sto ima gomilu kablova... Racunalo ja AMD ploca i procesor (Athlon 7750) i nadam se da ce dobro raditi...

Hvala unaprijed na odgovoru.

Velibor
[ veliborv @ 14.04.2009. 15:20 ] @
Evo, da sam sebi odgovorim. Cubase je u medjuvremenu stigao, kartica je dobra, ali ju je vrijeme malo zgazilo. Zato sam u fazi nabavka M-Audio Profire 2626 firewire kartice i sada cekam da stigne. Na ovo sam se odlucio nakon puno kombiniranja i citanja raznih recenzija. Kolebao sam se prvo izmedju Presonusa i Focusrite-a, ali sam na kraju odlucio da kupim M-Audio. Nadam se da nisam pogrijesio. Ako netko ima kakva iskustva, svaki komentar je dobrodosao.

Pozdrav
Velibor
[ Kovacevic Vladimir @ 15.04.2009. 10:50 ] @
Da sačekamo još malo vremena

Ti sebe najbolje komentarišeš, a pratiš i recenzije, što je najbolji putokaz u razrešavanju dilema.

M-Audio Profire 2626 firewire kartica je novija i verovatno ima bolje mogućnosti za rad.
A što se tiče iskustva, to nije merodavno za odluku, jer je relativan ukus, a i potrebe su različite kod svakoga od nas.
Tim je teže nekoga savetovati, kada je u pitanju zvuk i nijanse u njemu, a to može samo "in live" demonstracijom, uporedbom dva izabrana modela (koji su predmet dileme).

Kada uskladiš rad na Cubase-u, možeš okačiti neki demo, da čujemo šta je donela nova investicija

Pozdrav
[ veliborv @ 16.04.2009. 16:59 ] @
Slazem se potpuno. Nekada sam snimao preko Roland VS 880 hard disk snimaca, ali sam izgubio zivce sa malim i neosvjetljenim ekranom, a i brzina rada i nije bila bas neka. Zato sam se vratio ponovo Cubase-u, sa kojim sam radio jos na Atariju... Samo da stigne Profire 2626, pa da pocne posao...


Pozdrav
Velibor