[ srbinNS @ 15.03.2009. 20:53 ] @
Pozdrav svima,

Zanima me da li ovd eima iko voljan da mi pomogne oko paypal-a. Registrovao sam se i "povezao" nalog sa bankovnim racunom, ali ne znam da li radi. Sada mi treba neko ko ima pay pal da probam. Ako moze da mi posalje par centi cisto da vidim da li to radi ili ne. I ako moze neko iskusniji da mi kaze da li ce te pare ici direktno na racun u banci (posto je nalog povezan sa racunom) ili ce ostati na pay pal nalogu?

Hvala unapred
[ srbinNS @ 16.03.2009. 21:19 ] @
pa je l moguce da niko nece da mi pomogne!?
[ voka_gsw @ 16.03.2009. 23:31 ] @
Mozda treba da trazis par evra umesto centi.
[ srbinNS @ 17.03.2009. 11:40 ] @
Citat:
voka_gsw: Mozda treba da trazis par evra umesto centi.


Znas li, mozda, koji je minimum za slanje sa pay palom?
[ igvan @ 20.05.2009. 17:12 ] @
Novac ce ici na PayPal racun a kasnije ako zelis mozes da prebacis na bankovni racun.
Ne treba ti nikakva provera, kupi nesto i uzvaj...
[ nitobe @ 27.01.2010. 09:42 ] @
Kako si uspeo da povezes paypal account sa racunom. Nit pp radi sa Srbijom, nit mozes da povezes sa bankovnim racunom ako si registrovao preko druge zemlje sem ako si uspeo da otvorih bankovni racun u toj drugoj zemlji. U najboljem slucaju pare ce ti biti zarobljene na pp i jedino sto mozes da uradis je da nesto kupis za taj novac pa da ti bude poslato u Srbiju. Meni stoji 200E na Rapidshare i smisljam kombinaciju kako da izvedem da do tih para dodjem.
Probao preko Hrvatske - ne moze (mozes samo da placas ka inostranstvu)! Za Sloveniju znam da moze ali jos sam sumnjicav oko gasenja jednog pp naloga koji postoji 4 godina i otvaranja novog sa istim imenom ali drugom zemljom (visoka verovatnoca da novac na pp ostane zarobljen dok im ne dokazem ko sam i sta sam).

Ti samo da zivis od provizija za uplate i bog da te vidi (ako si stvarno uspeo da povezes pp nalog sa ovdasnjim racunom)
[ LOVELORD @ 29.01.2010. 09:20 ] @
Nema šanse da se prebaci... Pokušavao ja....


Jedina opcija 2co...

Meni dosta stoji na rapidu, storageu, i ostalim...

I nemam pojma kako to da prebacim da bezbedno stigne. Jedinio da nekom uplatim iz inostranstva i da se uzdam u njegovo poštenje, ali ne ipak smo mi srbi...