[ Kung Fu Panda @ 18.03.2009. 17:23 ] @
Ne znam da li sam pogodio rubriku :) Kako ostvariti neki kvalitetniji tv signal a da nije antenski, u mestu gde nema kablovske televizije.? Znam za Total tv, ali je problem sto mi treba signal za 9 televizora:) Tacnije problem je u tome sto bi morao da kupim 9 Total Tv-ova i mesecno placam isto tolilko paketa. Da li postoji neko jeftinije resenje.....Bio bi zahvalalan ako neko moze da mi pomogne:)

Hvala!
[ teta_lija @ 18.03.2009. 18:00 ] @
Au je, gde nadje 9 televizora. Prakticno nemas srece jer i iptv i satelit imaju tehnolosko ogranicenje na jedan tv, pri cemu se prica da ce na iptv-u uskoro moci da se dobiju dva stb-a, pa samim tim ce i moci na dva tv-a, ali ni to ti ne odgovara jer je opet nedovoljno.
[ Fac Ut Vivas @ 18.03.2009. 18:00 ] @
Nema ti pomoći :)
Pretpostavljam da kablovski operater ne postoji tako da ti ostaje jedino satelitska televizija. Jeftiniji od Totala je Digi TV a još jeftiniji je Free To Air.
Ako nije tajna zašto ti treba signal na 9 televizora? Možda ako nam malo razjasniš možemo da ti pomognemo na drugi način.
[ Kung Fu Panda @ 18.03.2009. 18:53 ] @
Pravim neke apartmane za nocenje, tacnije motel :) Da li ima neko neku ideju? Castim klopu :) Heheh
[ nuno @ 18.03.2009. 19:26 ] @
imam ideju za 8 mesta, deveti stavi video hahahaha
evo ovako napr. 2 tanjira sa po 2 quada (lnb sa 4 izlaza)
jedna pretplata na total, dole po mestima po jedan linuxirani risiver napr. moze i ovi klonovi dreambox-a, i taj total da ide na tim dreamovima al' to ne sme da se prica ovde
ova akcija kosta na primer:
8x dream, neka su po 120 € = 960 € (uslovno)
2x tanjr i 2x lnb = neka bude oko 80 € (uslovno)
kablovi itd
uz napomenu da sva ova mesta morala da budu povezana na istu mrezu (naravno utp kablom)

moze da bude i raznih kombinacija sa switcherima, eto samo ideja
[ Fac Ut Vivas @ 18.03.2009. 21:17 ] @
Da slažem se u potpunosti sa nunom. Card sharing ti je rešenje... samo nemoj nikom da kažeš.

Za detalje poseti BalkanSat deo foruma i plati večeru čoveku :)
[ Kung Fu Panda @ 19.03.2009. 12:16 ] @
@nuno

Hvala puno na odgovoru! Kada god mozes idemo na klopu :) I bilo bi lepo ako mozes da mi ostavis neki mail ili tel da te kontaktiram.

Hvala
[ Kung Fu Panda @ 19.03.2009. 12:26 ] @
Hvala svima!
[ nuno @ 23.03.2009. 11:19 ] @
ma tu smo da bi pomogli jel