[ jelenai @ 18.03.2009. 21:44 ] @
Dragi svi,

ja sam u sveopstem haosu oko odabira fakulteta za studirati nakon srednje Zubotehnicke, pogotovo sto sam veoma sklona drustvenim naukama, ali uvek zavrsim na nekom prirodnjackom smeru... I ja sam se tako informisala, ali mi je zapao za uho smer na poljoprivredi zvan agroekonomija. Malo sam cackala, gledala predmete itd., ali i dalje nisam sigurna sta konkretno znaci zavrsiti i kakvi su uslovi za dalji napredak, iako verujem da se lako moze napredovati na bilo kom polju ako je prisutna volja. Ipak, volela bih da dobijem konkretnije informacije, utiske i slicno, ako ste voljni da mi ih pruzite. Inace, nosim maximalan broj bodova iz srednje skole, pa prema nekim informacijama, bice veoma prosto da polozim prijemni... ;) Unapred zahvalna... :)
[ Miroslav Jeftić @ 18.03.2009. 22:07 ] @
Poljoprivreda se jako malo ceni danas, tako da nisam siguran da je to dobra ideja, osim ako bi dobila posao u nekoj firmi tipa MK Komerc i sličnim.
[ jelenai @ 18.03.2009. 22:19 ] @
prvo, hvala :)

ja sam se vodila cinjenicom da jedino sto ce u srbiji opstati, prema nekakvim statistikama, jeste poljoprivreda. i verovatno da nisu sve grane podjednako isplative, ali ja i dalje ne shvatam sta je konkretno agroekonomija. :) plavusa :)