[ vujo032 @ 19.03.2009. 15:18 ] @
Da li je izvodljivo da postoji jedno takvo mesto na ovom delu foruma (mad zone), gde bi moglo lako i jednostavno i opušteno,
da su uđe, pita, komunicira bez obaveze da se otvara nova tema za svašta.
Ja npr. imam već dvadesetak pitanjaca :) i dilema za koje mi je bezveze da otvaram teme,a zanima me da čujem šta još neko misli o tome.
Znači ovde se već dosta ljudi godinama okuplja i to je jedan krug ljudi koji tu uglavnom redovni,
i neki novi klinci koji bi se, možda na ovaj način lakše "usudili" da nešto pitaju, ako im se čini da se radi o nekoj sitnici ilimanje bitnoj stvari.
Mislim da bi se tu ljudi mogli opuštenije ponašati, a ako neko u određenoj temi ode u off topic, to bi moglo da se prebaci ovde,
i upustiti se u neki neformalniji i nešablonski caffe ambijent!
Mislim da bi tu bilo više bisera, i zanimljivih teza i teorema.
Ako ovo nije izvodljivo ili je loše naslovljeno koncipirano ... onda moderatori - Delete!
Da li je moguće da se vidi malo kako bi to išlo kao nekih pet probnih dana ? :)

Pozdrav!

[ vujo032 @ 19.03.2009. 16:28 ] @
Onda u takvoj temi ne bi postojao offtopic...

Moje misljenje je da za svako pitanje treba da postoji nova tema kako bi neko ko ima istu potrebu za tom temom lakse dosao do istog odgovora (wow kakva recenica)... Ako bi postojala tema u kojoj bi se postavljala pitanja o svemu i svacemu onda bi se i odgovori nalazili na raznoraznim stranama.

A sto se tice neformalnog razgovora, mozda bi takva tema mogla da postoji...
[ 93 Stefan @ 30.03.2009. 18:58 ] @
Ćao, jednom je jedan vaš konsultant rekao da ste vi najsređeniji na ovim prostorima, e to ćete biti kad sredite MadZone. Kad ste mogli ovoliko stvari o kompovima da napravite valjda nije toliko teško malo i ovo da sredite?

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 30.03.2009. u 20:14 GMT+1]
[ mihojla @ 16.10.2010. 07:54 ] @
Citat:
vujo032:
Da li je moguće da se vidi malo kako bi to išlo kao nekih pet probnih dana ? :)
Ja sam uvek za (svastara, mix, caffe!)
[ Goran Mijailovic @ 16.10.2010. 08:28 ] @
Citat:
mihojla: Ja sam uvek za (svastara, mix, caffe!)


Odgovaras na temi staroj preko godinu i po.

Citat:
vujo032: 19.03.2009. u 16:18