[ pavlivan @ 30.03.2009. 12:06 ] @
Koriscenje ovog uredjaja je za mene bila novina od pre neki dan, jer nikada ranije nisam imao iskustva sa wm platformom na telefonu. Utisci su bili vise nego pozitivni, (mada je to trajalo citav jedan dan) dok uredjaj odjednom nije poceo da se ponasa vrlo cudno. Prve negativne detalje koje sam primetio je da se ukocio na stand-by, i jedino je soft reset mogao da ga pokrene. Baterija ne drzi vise od jednog dana pri intezivnom koriscenju. Potom je poceo da ima neverovatno spori odziv na bilo koju zadatu komandu. Touch screen se ukocio pri radu, gde mu je potrebno vise od 10 sekundi za pomeranje ka bilo kojoj aplikaciji, cak i ka pozivima. Interesuje me misljenje da li je potrebno instalirati novi operativni sistem ili je to hardverski problem koji je nemoguce resiti. Znam da je iz ovog objasnjenja to vrlo tesko definisati, ali svaka vrsta sugestije bi mi pomogla.

Citao sam dosta o ovom uredjaju na raznim forumima, ali nisam naisao ni na jedan bas ovakav problem. Operativni sistem je wm 5.0., i pri resetovanju prikazuje:
2.15.0001
2.20.0001
02.47.21
2.20.734

Ukoliko je potrebno instaliranje novog os da li ima neko sugestiju da li instalirati wm 6.0. ili 6.1. i koji je najbolji ROM. Na ovom forumu je zadnja informacija u vezi ROM-a objavljena 2007, pa je verovatno do sada izasao novi ROM.

Unapred zahvalan,

Ivan

[ hexter @ 30.03.2009. 13:15 ] @
Ajd da ne bih pisao veeeelike postove, jer niti imam vremena niti bih to uspeo, pogledaj na ovom sajtu.
Tu ces naci skoro sve sto ti treba za Q200 ili HTC Prophet kako mu je "original" ime:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=250


[Ovu poruku je menjao hexter dana 31.03.2009. u 13:08 GMT+1]