[ Sandr0 @ 30.03.2009. 19:14 ] @
e ovako, posto treba da upisem srednju skolu sada, pa da vidim vase predloge sta mogu da upisem, prvo sam mislio da upisem Ekonomsku, ali zbog ocjena nevjerujem..


dobro mi idu:
Geog
Istorija
Engleski
Biologija
Likovno
Informatika

a lose :
Mat
Fizika
Hemija

pa molim odgovore :D
[ bytefx192 @ 06.04.2009. 10:27 ] @
Uf i meni tesko idu dole navedeni predmeti, hemija i matematika pogotovo....
I ja se mislim sta da upisem. Zasto ti ne bi pokusao UMETNICKU :), ako imas dara, kreativan si, volis likovno ovo ono...
raspitaj se :)

zZ
[ acapn91 @ 09.04.2009. 22:39 ] @
Hmm... Gimnaziju jezicki ;) A za dalje imas vremena da razmislis, tu su jos 4 godine. :D
[ ptak 13. @ 19.04.2009. 14:05 ] @
Wow sto mi poznata ova recina, a Djole
Citat:
Djordjevlasotince: Uf i meni tesko idu dole navedeni predmeti, hemija i matematika pogotovo....
I ja se mislim sta da upisem. Zasto ti ne bi pokusao UMETNICKU , ako imas dara, kreativan si, volis likovno ovo ono...
raspitaj se

zZ


Po meni cist je promasaj upisati gimnaziju a evo i razloga :
Zavrsis 4 godine a nisi jos uvek niko i nista !
ucis sve predmete ( zavisno od smera ) a opet si niko....gde ces posle da radis
Znaci moras na fax, e sad kakva ce finansija biti tvojih roditelja, staratelja i sl. da te skoluju na faxu-u je jako jako diskutabilno sem ako ti roditelji nisu u Vladi u BGD ili nesto sl.
Znaci upisi na osnovu ovoga sto ti ide recimo ekonomsku skolu, zavrsis 4 godine i vec si na pragu da se zaposlis, pa sad ako se ima novca ides na FAX....ako ne radis pa polako...sve ce doci na svoje....

Neznanje Matematike je jako jako veliki problem, znaci opasnost je upisati bilo koji smer ukoliko nemate osnovno znanje iz ovog predmeta, stoga navalite do prijemnog jos mesec i nesto dana ! ! !

To sto ti kazes dobro mi idu geografija i sl. na osnovu cega kazes, na osnovu ocena....ma daj molim te...to je osnovna skola, pustis suzu i dobijes 5 znaci nije realno ocenjivanje ni za one koji mole ni za one koji znaju....svejedno da li ti znas geografiju ili ne, i kako dobijas ocenu, reci dobro mi idu predmeti i znam predmete moze samo onaj ko je osvojio neko mesto od zapazenih mesta na nekom takmicenju ( van skolska aktivnost ) te tako Djole ima razne nagrade iz oblasti informatike, ali ne zna matematiku, znaci moze upisati smerove vezane za Kompjutere ali ako ne nauci matish nema faxa
JBG mozda sam previse surov i realan ali tako je....bez matisha nema faxa nijednog !!!

Moj savet je vama koji ste neodlucni da prvo uradite prijemni dobro ( preko 50% testa ) pa onda da vidite sta kazu bodovi, pa gde bi ste mogli upasti, pa sad ako recimo imate bodove za vise skola odlucite se za ono cime mozete bar nesto raditi posle zavrsene te skole i da mozete steci svoj dinar....

A od gimnazije bezite, tamo idu samo oni koji su jako neodlucni a malo je njih koji uspeju da dodju do zeljenog obrazovanja kasnije ! ! !

Konkretno za tebe je ekonomska po meni super

Djole ti pici na Tehnicku bilo koji smer od 4 god. recimo el. racunara ! ! !

P.S. Izvinjavam se na svim pravopisnim greskama i greskama u kucanju...zurim i nemojte se vatati za to kao alibi u raspravi !

[ bytefx192 @ 21.04.2009. 12:28 ] @
Ma brate, ovde nemamo elektrotehnicku i to. Ima tehnicka skola, ima gradjevinska, ekonomska i gimnazija....
Medjutim.... sta znam i ja. Dal da picim u gimnaziju pa onda FDU :D

Pozz
[ Aleksandar Đokić @ 21.04.2009. 13:30 ] @
@djole
gimnaziju zaobidji, lepo ti kaze covek
[ AnaIvanovicFan @ 22.04.2009. 10:29 ] @
U mom gradu ima samo poljoprivredna skola, srednja skola sa raznim profilima (masinski tehnicar itd.), hemijsko-medicinska i gimnazija sa opstim i drustveno-jezickim smerom. Ja obozavam jezike i zeleo bih da upisem drustveno-jezicki smer. Svaku godinu u osnovnoj do sad sam prosao 5,00 a imam i diplome iz srpskog jezika. Engleski i spanski mi veoma dobro ide, ali prirodne nauke mi bas nisu ''dobra strana''. Sta predlazete?
[ bytefx192 @ 24.04.2009. 21:22 ] @
ma @Guslacu brate (u pravom smislu te reci :D, ko razume shvatice) ne znam. Samo me bombarduju, ja sam ovako nemam nikakav stav sto se tice srednje skole. Ne znam.... Jednostavno ne mogu da se odlucim. Jedni kazu gimnazija, gimnazija, gimnazija, drugi gradjevinska, treci medicinska..... E....
Videcemo

PozZ
[ egavas @ 24.04.2009. 22:17 ] @
U medicinskoj imas zenske.... :P
[ Radovan__III @ 24.04.2009. 22:24 ] @
u gradjevinskoj imas beton pa ti izaberi ...
[ bytefx192 @ 26.04.2009. 18:35 ] @
ahahah A u gimn...? :D
[ bytefx192 @ 17.06.2009. 12:17 ] @
Pa... Jos nekoliko dana do prijemnog... :S